На Житомирщині викрили злочинну групу, яка заволоділа майном приватних товариств на 100 млн грн

Правоохоронцям вдалося викрити злочинну «схему», в рамках якої ділкам вдалося заволодіти нерухомим майном товариства на особливо велику суму.

Як повідомляє прес-лужба поліції, організувати діяльність угрупування вдалося 43-річному жител. міста Харків. Його спільниками стали 42-річна державна реєстраторка селищної ради та житель Сумщини. Сам організатор та держреєстраторка наразі є підсудними у справі про незаконне заволодіння майном товариства.

“Зловмисник на підставі підроблених документів заволоділи нерухомим майном ряду підприємства Житомирської та Одеської областей. Надалі з метою приховування своєї діяльності зареєстрували право власності на об’єкти за підконтрольними особами.Відповідно до висновків експертних досліджень, в наслідок протиправної діяльності учасників організованої злочинної групи завдано збитків на суму понад 100 млн грн.”, – йдеться в тексті повідомлення.

Сьогодні, 26 жовтня, поліцейські провели ряд обшуків за місцями проживання та роботи фігурантів. На підставі отриманих доказів організатору та двом його спільникам в залежності від участі в «схемі» оголосили підозри у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених:

Проводяться заходи для відшкодування завданих збитків, а також встановлення осіб, які можуть бути причетні до злочинної «схеми». Слідство триває.

Нагадаємо, що у Коростенському районі за добу трапилися дві пожежі, в результаті надзвичайних подій постраждали люди

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині викрили злочинну групу, яка заволоділа майном приватних товариств на 100 млн грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*