pol_E1
Кальчук
PRONOZA

На Житомирщині заборонили продаж популярних дитячих іграшок через неприємний різкий запах (ФОТО)

1 14 768x576 1 768x437 - На Житомирщині заборонили продаж популярних дитячих іграшок через неприємний різкий запах (ФОТО)

Фахівцями Держпродспоживслужби було виявлено дитячий товар, який не відповідає встановленим вимогам: на упаковці не зазначено необхідного маркування. Окрім цього, популярні зараз іграшки мали хараткерний різкий запах. Їх розповсюдження та продаж тимчасово припинено.

Вказану інформацію оприлюднили у прес-центрі Держпродспоживслужби Житомирщини.

…спеціалісти управління захисту під час проведення планової перевірки вказаних дитячих товарів у розповсюджувача іграшки Герої Поні “My lucky Horse” та іграшки “LOL SURPRISE!”, на етикетці  та пакуванні не виявили  знаку відповідності технічним регламентам, також була відсутня супроводжувальна інформація щодо найменування та адресу виробника, імпортера, не зазначено позначок типу, номера партії, серійного номера чи моделі або інших елементів, не зазначено торгівельної марки, відсутня супроводжувальна інструкція та інформація щодо безпечності згідно з вимогами закону про порядок застосування(ред.редакцією)”, – зазначається в тексті повідомлення.

Також було виявлено, що “відповідно до органолептичного показнику, полімерний матеріал голови ляльки має сторонній інтенсивний запах”.

Відзначимо, що суб`єкта господарювання зобов`язали сплатити витрати на експертизи в сумі 9 292 гривень, привести продукцію у відповідність до встановлених вимог, усунути формальні невідповідності, а до того часу тимчасово заборонили продаж товару. 

2 16 768x576 1 - На Житомирщині заборонили продаж популярних дитячих іграшок через неприємний різкий запах (ФОТО)

Нагадаємо, що на Житомирщині виготовляли масло-фальсифікат, яким кормили діток у трьох регіонах України.


Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині заборонили продаж популярних дитячих іграшок через неприємний різкий запах (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*