На Житомирщині захворюваність на коронавірус пішла на спад

За останній тиждень на Житомирщині відбулось незначне зменшення кількості випадків захворювання коронавірусом. Так, за інформацією Житомирького лабораторного центру, за звітний період було зареєстровано 2434 випадки захворювання, що на 2,2 % менше ніж за попередній тиждень.

Загалом по області коронавірусом наразі хворіє 4453 особи. Серед захворілих минулого тижня 347 – діти до 18 років (14%). Питома вага госпіталізованих хворих з COVID-19 становить 13% (311 осіб). Від ускладнень, спричинених коронавірусною хворобою, минулого тижня померло 3 мешканців області.

Протягом тижня нові випадки захворюваності реєструвались по всій території Житомирщини. Лідерами наразі залишаються міста Бердичев та Малин, а також Олевський, Попільнянський та Чуднівський райони.

Загалом в Україні, за даними ДУ «ЦГЗ МОЗ України», за минулий тиждень відбулось зниження захворюваності в порівнянні з попереднім на 3%. Проте медики заявляють, що з впевненістю стверджувати про стабілізацію епідемічної ситуації наразі немає підстав. 

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині захворюваність на коронавірус пішла на спад"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*