На Житомирщині продовжує зростати захворюваність на коронавірус

MOSCOW, RUSSIA - JANUARY 12, 2021: A medical worker handles samples at an express COVID-19 testing lab at Vnukovo International Airport. Passengers arriving from abroad are tested for the new COVID-19 strain discovered recently in the UK. Stanislav Krasilnikov/TASS –осси€. ћосква. ¬ лаборатории экспресс-тестировани€ на коронавирус COVID-19 в аэропорту ¬нуково. —танислав  расильников/“ј——

З початку серпня захворюваність на COVID-19 у області поступово продовжує зростати. Так, за останній тиждень було зареєстровано 2490 нових випадків захворювання. Відтак порівняно з минулим тижнем захворюваність знову зросла, цього разу на 14,5%.

Наразі кількість активних хворих COVID-19 на Житомирщині становить 4350 осіб. При цьому за останній місяць від ускладнень померло вже двоє мешканців області. Всього ж з початку пандемії зареєстровано 206748 випадків, від наслідків COVID-19 померла 3621 особа.

Останній тиждень випадки реєструвались по всій території області. Перевищення середньообласного показника захворюваності відбувається на 11 адміністративних територіях. Найвищі рівні захворюваності спостерігаються в м. Бердичеві, Любарському, Олевському, Попільнянському та Чуднівському районах.

Загалом же, за даними ДУ «ЦГЗ МОЗ України», за минулий тиждень в Україні захворюваність на коронавірус в порівнянні з попереднім тижнем зросла на 20,3%. 

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині продовжує зростати захворюваність на коронавірус"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*