На Житомирщині запрацювала “гаряча” лінія, де пенсіонери можуть замовити продукти і товари першої необхідності

Screenshot 3 749x437 - На Житомирщині запрацювала "гаряча" лінія, де пенсіонери можуть замовити продукти і товари першої необхідності

“Гаряча” лінія, за допомогою котрої пенсіонери області матимуть змогу придбати необхідні медикаменти, продукти харчування, засоби індивідуального захисту та гігієни, почала працювати на Житомирщині.

Інформацію повідомили у прес-службі Житомирської обласної державної адміністрації у вівторок, 31 березня.

Так, згідно вказаної інформації, через поширення пандемії на території України та введенням карантинних обмежень задля недопущення поширення коронавірусної інфекції, фахівці департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА підтримуватимуть громадян похилого віку. Пенсіонери, які не можуть самостійно придбати продукти харчування, ліки та інші речі першої необхідності, можуть зателефонувати за номером телефону “гарячої” лінії та попросити про допомогу, яку їм неодмінно нададуть.

Номери телефонів “гарячої” лінії, котра працюватиме з 9:00 до 18:00 з понеділка по п`ятницю: (0412) 47-47-50, (0412) 47-47-10.

Також у прес-службі ОДА вкотре нагадали, що людям похилого віку краще залишатися вдома та зменшити своє перебування на вулиці та особливо у місцях із великим скупченням люей.

Нагадаємо, як одинокі та непрацездатні житомиряни виживають на пенсії та з продуктовими пайками.


Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині запрацювала “гаряча” лінія, де пенсіонери можуть замовити продукти і товари першої необхідності"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*