Сухомлин пропонує житомирянам прати і прасувати одноразові медичні маски

«Блохи, воші, кліщі, бактерії – все це легко вбивається гарячою праскою. Це вам кожен медик скаже!» – заявив міський голова Житомира Сергій Сухомлин. «А віруси… Ну, ми знаємо, що віруси це не бактерії. Всі віруси праска не вб’є. Але багато вірусів може пошкодити. А вірус-каліка вже не такий страшний. Там будуть мутації і все таке…» – додав С. Сухомлин.  

«Це, знаєте, як стріляти з танкового спареного кулемету… Я поясню: у танка є гармата і є спарений кулемет. Стріляєш по ворогу фугасним снарядом, наприклад. А фугас це осколки, вони луплять по піхоті. Але якась піхота все одно вціліла, сховалась в окопах чи десь там за бруствером… І ось для цього є спарений кулемет. Який добиває ворога. Так само і тут. Випрали маску в гарячій воді з якісним порошком – це як з гармати фугасом. А потім добили гарячою праскою, як зі спареного кулемету. Дуже просто!»

Міський голова відповідав онлайн на запитання про гострий дефіцит медичних масок у Житомирі.

«Зараз всі на нервах, всі психують… Я взагалі не дуже розумію, чому такий ажіотаж з масками. Ви бачили мене коли-небудь у масці?.. Вам же сказали у ВООЗ, що здоровим людям носити маски не треба. Ну, там же, мабуть, краще знають. То в чому проблема?» – прокоментував С. Сухомлин.  

«У мене нема підпільного цеху, який шиє медичні маски. Якби був такий цех – я б особисто розвозив маски кожного дня по аптеках Житомира. По собівартості. Але цього нема. Я не аптекар і я не підпільний цеховик, який наживається на епідемії. Я взагалі танкіст за освітою…» – підсумував мер.

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Сухомлин пропонує житомирянам прати і прасувати одноразові медичні маски"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*