На Житомирщині зловмисники забруднили шкідливими відходами близько 1 га землі

23 січня правоохоронці оголосили підозри трьом жителям Коростишева. Відповідно до матеріалів слідства 40-річний житель Коростишева, не маючи жодних дозвільних документів, для власного збагачення організував збирання та вивіз відходів каменеобробних підприємств. Для цього залучив кілька водіїв, жителів міста та навколишніх сіл, та забезпечив їх спеціальною технікою для виконання отриманих замовлень.

Фактично, у період з вересня 2022 року внаслідок такої діяльності було забруднено близько гектара землі на території Харитонівської громади Житомирського району. За висновками екологів, довкіллю було задано значну екологічну шкоду зі збитками на суму понад 2 млн 100 тисяч гривень.

За місцями проживання членів групи та в автомобілях, що використовувались для протиправної діяльності, були проведені санкціоновані обшуки.

Членам групи інкримінується ч.2 ст. 28 (Вчинення кримінального правопорушення групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією), ч.2 ст.239 (Забруднення або псування земель) Кримінального кодексу України.

Відповідно до законодавства вказаним особам загрожує обмеження або позбавлення волі терміном від 2 до 5 років.

Нагадаємо також, що на Житомирщині суд зобов’язав ТОВ «Украгро-Полісся» сплатити 1,7 млн. гривень штрафу за забруднення повітря.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині зловмисники забруднили шкідливими відходами близько 1 га землі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*