Слідом за Арестовичем: вищим керівництвом країни прокотилася хвиля звільнень

Не встиг Олексій Арестович написати заяву на звільнення, як його флешмоб тут таки підтримав одноапаратівець Кирило Тимошенко. Вчора ввечері стало відомо, що заступник керівника Офісу також звільняється. Щоправда Тимошенко не довго буде безробітним, оскільки в кулуарах вже ходять чутки про його подальше призначення очільником однієї з областей, найшвидше деокупованої Херсонської.

Президент України Володимир Зеленський відставку Кирила Тимошенка вже погодив та видав відповідний указ.

Окрім того, з посади заступника Генпрокурора України було звільнено Олексія Симоненка. Причиною такого рішення швидше за все стала скандальна новорічна відпустка Олексія Симоненко на курорті Марбельї в Іспанії всупереч забороні Зеленського високопосадовцям “гуляти на широку ногу”.

А вже сьогодні зранку через скандал із закупівлею продуктів для ЗСУ подав у відставку заступник міністра оборони В’ячеслав Шаповалов. Він відповідав за тилове забезпечення ЗСУ, та попросив звільнити його, щоб не створювати загрози для стабільного забезпечення ЗСУ внаслідок звинувачень, пов’язаних із закупівлею послуг харчування.

На додачу у відставку підуть також очільники ВЦА Сумської, Дніпропетровської, Запорізької і Херсонської областей.

Найближчим часом хвиля звільнень очікується також і в уряді.

Нагадаємо, що резонансні кадрові чистки у владі президент України Володимир Зеленський анонсував напередодні під час свого відеозвернення. 

Будьте першим, хто прокоментував "Слідом за Арестовичем: вищим керівництвом країни прокотилася хвиля звільнень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*