На Житомирщині знову зростає рівень захворюваності на грип та ГРВІ

Значне похолодання та ускладнення погодних умов на Житомирщині сприяє також зростанню рівня захворюваності на ГРВІ та грип. Зокрема, за даними Житомирського лабораторного центру, протягом останнього тижня в області захворіло 7331 особа, що на 195 хворих більше ніж за попередній тиждень.

При цьому зростає переважно захворюваність серед дорослого населення у вікових групах 30-64 роки та осіб старших за 65 років. Так, протягом минулого тижня захворіло на 375 хворих дітей менше ніж за попередній тиждень. 

До лікарень останній тиждень госпіталізовано 268 хворих, в тому числі 179 дітей. Летальних випадків на Житомирщині, на щастя, не зареєстровано.

В Житомирі ж захворюваність на грип та ГРВІ навпаки пішла на спад. Так минулого тижня захворіло 2158 осіб, що на 344 хворих менше ніж за попередній тиждень. До лікарень міста потрапили 99 хворих, в тому числі 84 дитини.

За результатами лабораторних досліджень зразків матеріалів  проведених вірусологічною лабораторією центру контролю та профілактики хвороб за останній тиждень у 67 хворих визначено вірус грипу А, в 3-х хворих вірус грипу В. Також, у 2 хворих визначено РС-вірус.   

Щодо коронавірусу, то протягом тижня на Житомирщині було зафіксовано лише 85 нових випадків захворювання COVID-19.

Нагадаємо також, що Житомирщина отримала від США сучасну мобільну лабораторію для тестування на інфекційні захворювання.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині знову зростає рівень захворюваності на грип та ГРВІ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*