На Житомирщині знову зростає захворюваність на грип, ГРВІ та COVID-19

Протягом останнього тижня, за період з 20 по 26 березня 2023р, на Житомирщині захворюваність на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції знову почала зростати. Зокрема за звітний період було виявлено на 4% хворих більше, ніж за попередній тиждень.

Захворюваність зросла як серед дітей, так і серед дорослих. Серед захворілих за минулий тиждень – 4109 дітей, що на 170 випадків більше, ніж за попередній.

До лікарень області госпіталізовано 282 хворих, в тому числі 135 дітей. На щастя, летальних випадків в області протягом тижня не зареєстровано.

У Житомирі протягом минулого тижня захворіло понад 2000 осіб, що на 50 людей більше, ніж за попередній тиждень. У місті зросла захворюваність серед дітей. До медичних стаціонарів у Житомирі госпіталізували 79 хворих, в тому числі 60 дітей.

За даними лабораторних досліджень зразків матеріалів,  проведених вірусологічною лабораторією ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», за останній тиждень у 1 хворого визначено – грип А несубтипований, у 7-ми хворих – вірус грипу В. 

Окрім того, за період з 17 по 23 березня на Житомирщині на 2,3% зросла захворюваність на COVID-19. 2 людини від ускладнень, спричинених коронавірусною хворобою, померли. Загалом, в області на сьогодні зареєстровано 2806 громадян, хворих на COVID-19.

А з порадами щодо того, які саме медикаменти повинні бути в кожній оселі, ви можете ознайомитись за посиланням.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині знову зростає захворюваність на грип, ГРВІ та COVID-19"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*