Сьогодні, 27 березня, близько 14.00 на перехресті вулиць Отаманів Соколовських та проспекту Незалежності у Житомирі сталась дорожньо-транспортна пригода з потерпілими. На дорозі не розминулися ВАЗівка та електровелосипед.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-27_14-43-13.jpg)
Наразі патрульні забезпечують охорону місця події та здійснюють регулювання дорожнього руху. Оформленням матеріалів ДТП займаються слідчі. Рух перехрестям тимчасово ускладнено.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-27_14-43-14-2.jpg)
Нагадаємо також, що у Коростені водій вантажівки спричинив подвійне ДТП.
Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі не розминулися легковик та електровелосипед: є потерпілі (ФОТО)"