На Житомирщині зростає захворюваність на COVID-19

На Житомирщині зростає захворюваність на COVID-19

За даними Житомирського обласного ЦКПХ, за останній тиждень рівень захворюваності на грип та ГРВІ в області практично не змінився. При цьому захворюваність ГРВІ реєструється по всій території області. Минулого тижня лідером по кількості хворих на Житомирщині стала Бердичівщина.

Серед захворілих осіб на грип та ГРВІ 56% складають діти до 17 років. Захворюваність у різних вікових категоріях дитячого населення розподілена майже рівномірно.

До лікарень області минулого тижня з діагнозом ГРВІ госпіталізовано лише 3% від загальної кількості захворілих.

Однак, в області спостерігається щотижневе зростання кількості нових випадків захворювання на COVID-19. Так, за останній тиждень було зареєстровано на 30% більше випадків, ніж попередній. В загальній структурі захворюваності ГРВІ на випадки COVID-19 припадає 7%.

Загалом, від початку епідсезону на Житомирщині вже зареєстровано 4 летальних випадки від COVID-19 (3 випадки у людей старших 65р. і 1 випадок у людини 50р.). При цьому 1 випадок зареєстровано саме за минулий тиждень.

Водночас, за інформацією ДУ “ЦГЗ МОЗ України”, згідно аналізу епідситуації по Україні за рівнями епідемічної активності захворюваності на ГРВІ показники по Житомирській області поряд з 4 регіонами відповідають низькому рівню. Тож панікувати не варто.

Нагадаємо також, що нині світом шириться новий небезпечний штам коронавірусу.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині зростає захворюваність на COVID-19"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*