На Житомирщині почали працювати спостерігачі ОБСЄ за виборчим процесом

Сьогодні у приміщенні Житомирської облдержадміністрації пройшла зустріч заступника голови ОДА Ярослава Лагути з довгостроковими спостерігачами ОБСЄ.

Офіційні представники ОБСЄ в Україні Ендрю МакЕнті та Тронд Хасбі (Місія зі спостереження за виборами) спостерігатимуть за виборчим процесом на Житомирщині мінімум півтора місяці. За кілька днів до виборів до них приєднається ще кілька спостерігачів від ОБСЄ, щоб максимально розподілитися по районам Житомирщини для спостереження за волевиявленням громадян.

«Ми дивитимемося за виборчим процесом, як працюють дільниці, як дотримуються законодавства, а хто переможе нас не стосується. Ми прагнемо потрапити у всі частинки області. Перед виборами приєднаються колеги, які працюватимуть по всій області. Інколи люди називають нас виборчою поліцією або інспекцією на виборах», – зазначив представник ОБСЄ Ендрю МакЕнті.

Заступник голови ОДА пообіцяв гостям, що облдержадміністрація стоятиме осторонь процесу виборів, проведення та організації. Адже цим займаються відповідні окружні виборчі дільниці.

В свою чергу Ендрю МакЕнті підкреслив, що спостерігачі ОБСЄ працюватимуть саме з виборчим процесом і не пов’язані з іншими процесами.

Наразі довгострокові спостерігачі ОБСЄ вже провели робочу зустріч з керівництвом Головного управління національної поліції. Представники правопорядку окреслили гостям шляхи забезпечення безпеки, правопорядку та попередження і виявлення правопорушень, пов’язаних із виборчими перегонами.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині почали працювати спостерігачі ОБСЄ за виборчим процесом"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*