Підвищення пенсій очікує 82% пенсіонерів Житомирщини

З 1 березня 2019 року в Україні відбуватиметься осучаснення та автоматичний перерахунок пенсійних виплат. Це означає що понад 300 тисяч, або 82% пенсіонерів Житомирщини можуть розраховувати на підвищення пенсії.

За попередньою інформацією департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської ОДА перерахунок пенсії з 1 березня 2019 року проведуть для 315 тисяч пенсіонерів, що становить 82% від їх загальної кількості (382,8 тис.). Середній розмір підвищення виплат очікується в сумі 162 грн. На ці цілі спрямують додатково понад 51 млн грн.

«Після постанови КабМіну про перерахунок пенсійних виплат будуть відомі більш конкретні цифри. Поки очікується збільшення пенсій на 17-20%», – зазначає заступник начальника Головного управління пенсійного фонду України в Житомирській області Світлана Антонюк.

За інформацією Кабінету Міністрів України, у результаті осучаснення розмір пенсій зросте на 17-20%. Планується, що починаючи з цього року, пенсії будуть перераховуватися щорічно 1 березня в автоматичному режимі. Це вперше за останні 5-7 років гарантуватиметься осучаснення пенсій всім категоріям громадян.

Наразі, як повідомляє Головне управління пенсійного фонду України в Житомирській області, середній розмір пенсії на Житомирщині становить 2 тис. 311 грн 97 коп.

Будьте першим, хто прокоментував "Підвищення пенсій очікує 82% пенсіонерів Житомирщини"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*