На Житомирщині зніматимуть історично-пригодницький серіал з елементами фентезі

На Житомирщині проходитимуть зйомки історично-пригодницького українсько- словацького серіалу з елементами фентезі «Слов’яни».

«Найбільше сцен відзнімуть поблизу нашого села Городське де, біля річки, буде збудовано старовинне слов’янське селище. До масових сцен режисери планують залучати й місцевих жителів. Зйомки будуть тривати аж до кінця осені», – поділилася на своїй сторінці у фейсбук голова Обласної молодіжної творчої спілки художників та мистецтвознавців, керівник культурно-мистецького центру «Поліська хата» Інна Величко.

Дія серіалу «Слов’яни» відбувається на межі VI і VII століть. Імена та образи головних героїв є невигаданими. Головний герой стрічки – перший відомий за іменем слов’янський князь Влад/Само.

«Слов’яни» стануть другою сумісною роботою продюсерів Андрія Єрмака та Ванди Адамік Грицової після всесвітньовідомого фільму “Межа”, який має більше десятка нагород на престижних міжнародних кінофестивалях. Автори ідеї та оригінального сценарію серіалу: Вероніка Колеякова, Йозеф Колеяк, Ян Лютеран.

Виробництвом фільму займається словацька телекомпанія «TV JOJ». Окрім того, наразі тривають переговори і про залучення одного з українських телеканалів.

Селище Городське обрано для зйомок не даремно, адже воно є одним з найдревніших на Житомирщині. Саме тут, на місцевій Червоній горі знайдено найбільше пам’яток часів трипілля. У селі функціонує відома на Житомирщині садиба-музей «Поліська хата», де щороку влітку проводиться етнофестиваль «Житичі», та  музей «Дивосвіт Трипілля».

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині зніматимуть історично-пригодницький серіал з елементами фентезі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*