На Звягельщині через материнський недогляд зазнала травмувань 11-місячна дитина

Днями звягельські правоохоронці отримали інформацію про те, що в одному із сіл Стриївської громади люди побачили жінку, яка через свій нетверезий стан не могла навіть втриматись на ногах, тож раз за разом падала разом із дитиною на вулиці.

Правоохоронці, які прибули для перевірки з’ясували, що за вказаною адресою проживають приїжджі з інших районів Житомирщини молоді співмешканці. 20-річна жінка виховує 11-місячного сина. Раніше жінка на обліках соціальних служб не перебувала, кримінального минулого не має.

Коли правоохоронці увійшли в оселю жінка спала у будинку і неадекватно реагувала на їх присутність. Медики, які прибули за викликом правоохоронців, оглянули дитину та надали хлопчику необхідну медичну допомогу через отримані внаслідок падінь травмування.

Дитину тимчасово вилучили з сім`ї. Наразі хлопчик перебуває під наглядом патронатної родини. Відносно матері ювенальні поліцейські склали адміністративні матеріали за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню неповнолітньої дитини (ст. 184 КУпАП).

З жінкою провели профілактичну роботу. Віднині ця родина перебуватиме під наглядом соціальних служб і поліції.

Нагадаємо також, що нещодавно у Житомирі двоє дітей втікли та переховувалися від п`яної матері.

Будьте першим, хто прокоментував "На Звягельщині через материнський недогляд зазнала травмувань 11-місячна дитина"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*