Днями житомирські правоохоронці отримали повідомлення про двох бездоглядних дітей. Матір залишила дітей одних більше, ніж на добу. Ті ж, злякавшись чергового нетверезого скандалу матері та її співмешканця, проти ночі втекли з дому.
Про знайд правоохоронців сповістили працівники позашкільного освітнього закладу одного з мікрорайонів міста. Діти ночували в їх приміщенні, а вранці відмовились повертатись додому.
13-річного підлітка та його 6-річну сестру ювенали впізнали одразу. З їх родиною правоохоронці уже давно знайомі через постійні негаразди у ній. Дітей виховує одна матір і час від часу жінка разом з співмешканцем зловживають алкоголем.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/11/63725d6759909401154098-655x1024.jpg)
За словами старшої дитини, напередодні увечері в їх домі знову було застілля і під дією спиртного обоє дорослих стали агресивні. Злякавшись їх голосних розбірок, старший брат одягнув сестру та обоє утекли з оселі. Сховались у сусідній будівлі, де знали про наявність можливості переночувати. У цьому сховищі їх наступного ранку і застала прибиральниця.
За невиконання батьківських обов’язків матір дітей уже неодноразово притягувалася до відповідальності. Пошуки сина й доньки цього разу вона розпочала лише ближче до обіду наступного дня, зателефонувавши хлопцеві. Однак розмовляти з правоохоронцями не побажала. Донині жінка так і не з’явилася для з’ясування, де ж її діти. Ігнорує вона й телефонні дзвінки правоохоронців та інспекторів відповідних служб.
Відтак було прийнято рішення про вилучення дітей з родини. Наразі вони перебувають у дитячій лікарні. Туди мати досі також не навідалась. Наразі соціальні служби вирішують питання про позбавлення її батьківських прав.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/11/63725d6890be4275397210.jpg)
Нагадаємо також, що на Коростенщині правоохоронці знайшли хлопчика, що переховувався від материнського гніву.
Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі діти вкотре втікли від п`яної матері: розглядається питання про позбавлення її батьківських прав"