У Житомирі діти вкотре втікли від п`яної матері: розглядається питання про позбавлення її батьківських прав

Днями житомирські правоохоронці отримали повідомлення про двох бездоглядних дітей. Матір залишила дітей одних більше, ніж на добу. Ті ж, злякавшись чергового нетверезого скандалу матері та її співмешканця, проти ночі втекли з дому.

Про знайд правоохоронців сповістили працівники позашкільного освітнього закладу одного з мікрорайонів міста. Діти ночували в їх приміщенні, а вранці відмовились повертатись додому.

13-річного підлітка та його 6-річну сестру ювенали впізнали одразу. З їх родиною правоохоронці уже давно знайомі через постійні негаразди у ній. Дітей виховує одна матір і час від часу жінка разом з співмешканцем зловживають алкоголем.

За словами старшої дитини, напередодні увечері в їх домі знову було застілля і під дією спиртного обоє дорослих стали агресивні. Злякавшись їх голосних розбірок, старший брат одягнув сестру та обоє утекли з оселі. Сховались у сусідній будівлі, де знали про наявність можливості переночувати. У цьому сховищі їх наступного ранку і застала прибиральниця.

За невиконання батьківських обов’язків матір дітей уже неодноразово притягувалася до відповідальності. Пошуки сина й доньки цього разу вона розпочала лише ближче до обіду наступного дня, зателефонувавши хлопцеві. Однак розмовляти з правоохоронцями не побажала. Донині жінка так і не з’явилася для з’ясування, де ж її діти. Ігнорує вона й телефонні дзвінки правоохоронців та інспекторів відповідних служб.

Відтак було прийнято рішення про вилучення дітей з родини. Наразі вони перебувають у дитячій лікарні. Туди мати досі також не навідалась. Наразі соціальні служби вирішують питання про позбавлення її батьківських прав.

Нагадаємо також, що на Коростенщині правоохоронці знайшли хлопчика, що переховувався від материнського гніву.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі діти вкотре втікли від п`яної матері: розглядається питання про позбавлення її батьківських прав"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*