Тиждень відпочинку та контролю власних емоцій: що готують зірки Знакам Зодіаку 14-18 листопада

Тиждень 14-18 листопада дозволить нам трішечки видихнути. Після осінніх затемнень – періоду, який був дуже напруженим та непростим, можна відновити ресурси та активно впроваджувати все те, на що не вистачало енергії та сил на початку місяця. Деталі в гороскопі від Times.ZT.

Овен 

Цього тижня ваша увага буде зосереджена навколо чуток та пліток про вашу особистість. Ненароком ви можете потрапити на гачок недругів та виставити себе не в найкращому світлі. Щоб цього не сталося, контролюйте свої емоції, і пам’ятайте, що плітки та подібне – це не про вас. Також у цей період посилиться ваш зв’язок із внутрішнім «Я». Ви зможете поринути всередину себе і побачити все те, що раніше від вас було приховано. Побудьте на самоті. Це допоможе вам усвідомити, проаналізувати та підбити підсумки пройденого шляху.

Телець

Ви буквально знімете з себе кайдани минулого, які не давали вам рухатися далі, ризикнете розпочати щось нове. Не бійтеся змін. Ви – знак, що любить комфорт та не любить різких змін, проте зараз ви готові до того, щоб спробувати інший вектор руху. І  повірте, він себе таки виправдає. Настав час зачинити двері в минуле, позбутися страхів і вийти за встановлені рамки. Цього тижня ви будете гострі на язик, тому намагайтеся контролювати свої емоції та дії, і тиждень мине для вас в позитивному ключі та без неприємностей. 

Близнюки

У цей період вам знадобляться навички в комунікації. Ви матимете чимало спілкування, завдяки чому знайдете нових друзів, партнерів по роботі, а також зможете навіть зустріти доленосну людину. Це прекрасний час для здобуття нових знань, а також повторення всього того, що ви колись знали, але вдало забули. Ви відчуєте, що ваше життя і ви самі – трансформуєтеся. Вам хочеться вийти на новий рівень, дізнатися більше про те, хто ви і чого бажаєте. Тому похід до психолога або медитації відкриють вам чимало одкровень. 

Рак

А от у сімейних раків намічається важкий період. Домовитися буде вкрай складно. Дехто буде на грані та розійдеться зі своїм партнером. Щоб не погіршувати стан речей, краще за все шукати компроміс та намагатися спокійно та без образ висловити своє невдоволення стосунками. Крім того, цього тижня раки захочуть сховатися десь глибоко в свою раковину і не вилазити в зовнішній світ. Зірки підказують – відпустіть те, що має піти. Зробіть кроки до чогось нового, і саме там ви відновите свій ресурс та покращите фізичний та моральний стан.

Лев

Зараз Леви захочуть проявити ініціативу у проєктах та творчих стартах. Не бійтеся цього, а навпаки – дійте. Це приємно сприйме керівництво та допоможе вам досягнути бажаних фінансових вершин. Всередині ви матимете запит на посилення свого духовного світу, тому можете багато часу приділяти собі та своїм роздумам. Вдалий період, щоб позбутися людей, які негативно впливають на вас, а також не дозволяють вам рости і ставати краще. Натомість, проаналізуйте, що вам зараз варто примножувати, за що варто дякувати, і що ви хочете отримати в майбутньому. 

Діва

А от Дівам, щоб загасити пожежу негативних переживань та надмірної емоційності, допоможе повністю піти в роботу. Саме праця приведе вас до зцілення, а також допоможе вирішити всі фінансові питання. На любовному фронті – війна. Емоції вирують, претензії розриваються, наче снаряди. Це може серйозно нашкодити вам та вашим стосункам. Краще на цьому тижні не братися за обговорення взаємин, це не призведе до позитивних змін. Краще приділіть час своєму розвитку та кар’єрі. Будьте обережними на дорозі. Можливі проблеми в роботі авто. 

Терези 

Цього тижня ви почуватиметеся розгублено та невизначено, а все тому, що ви хочете отримати від життя все і за раз, а так не буває. Терпіння виливається для вас сумнівами. Ви починаєте хвилюватися, чи правильний вибір зробили, і що буде далі. Проте вже до кінця тижня ви отримаєте бажану впевненість у собі та своїх рішеннях. Деякі взаємини втратять свою значущість, але їхнє місце займуть нові та перспективні, довгострокові зв’язки. Починається період соціальної активності, змін у професійній сфері та кар’єрі. 

Скорпіон 

Якщо попередній тиждень вплинув на ваш фізичний стан – апатія, роздратування, емоційність, то новий тиждень змусить вас відчувати тривогу за майбутнім та сумніватися в собі. Якщо ви візьмете себе в руки та почнете рухатися в напрямку своїх бажань, то ви зможете успішно пройти всі випробування і вийти до нового року абсолютно оновленою людиною. Пам’ятайте, вибір лише за вами. Вам тісно в нинішніх рамках, а значить настав час розширити свої горизонти та встановити нові межі. 

Стрілець

Облиште грандіозні плани на цей тиждень, адже все валитиметься з рук, можливі серйозні затримки в проєктах та перешкоди від оточуючих. Ви будете схильні розпиляти свій ресурс на негатив з цього приводу, проте краще переключитися на самовдосконалення та присвятити час навчанню. Якщо ви давно хотіли присвятити час хобі, або вивчити щось нове – це найкращий тиждень. Ви зможете присвятити більше часу собі, своїм роздумам та планам, і уникнете метушні навколишнього світу, яка зараз тільки нашкодить. 

Козеріг

Ви почуватиметеся справжнім професіоналом у своїй тарілці. Все складатиметься на вашу користь. При цьому, ви і самі захочете рости далі в професійній сфері. Хороший період, щоб відвідати навчальні курси, тренінги, або поділитися своїми знаннями з іншими. Зараз важливо просувати себе, як лідера, адже ви вмієте об’єднувати людей, ставитеся до роботи дуже відповідально, а також маєте прогресивні ідеї. Цього тижня цим варто скористатися. Висока ймовірність мати деякі неприємні контакти, проте намагайтеся залишатися доброзичливими. 

Водолій

Зараз ви віддаєте весь свій ресурс навколишнім, але не собі. Через це виникає гостра потреба усамітнитися, втекти від світу, що для Водоліїв, які люблять спілкування та соціум – зовсім не характерно. Важливо не допустити вигорання, зберегти себе у ресурсному стані, оскільки протягом тижня будуть цікаві пропозиції, які можуть стати для вас корисними у професійній сфері та кар’єрі. Намагайтеся присвячувати час коханій людині. Цього тижні ви зможете зблизитися та покращити ваші стосунки. 

Риби

А от Риб чекають переговори та ухвалення низки рішень по бізнесу. Ви все ще маєте нестабільний емоційний фон, що впливає на всі ваші сфери життя, тому зірки радять дещо переключитися. З’їздіть у відпочинок, змініть обстановку, відвідайте культурні заходи. Все це допоможе вам отримати задоволення та відновити ресурси. Вдалий час для переїзду та роботи з документами. Ви можете змінити ваш сімейний статус, або місце проживання. Будьте обережними за кермом та намагайтеся зменшити у цей період споживання алкоголю. 

Нагадаємо, смерть стрємоусова, звільнення Херсону та викрадення єнота: найсмішніші меми тижня.

Будьте першим, хто прокоментував "Тиждень відпочинку та контролю власних емоцій: що готують зірки Знакам Зодіаку 14-18 листопада"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*