На Звягельщині директорку одного з ліцеїв підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень при ремонті шкільного укриття

На Звягельщині директорку одного з ліцеїв підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень при ремонті шкільного укриття

20 червня звягельські правоохоронці повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 357 (Службова недбалість) КК України директорці одного з місцевих ліцеїв. Через неналежне виконання службових обов’язків, посадовиця допустила перевитрату коштів під час ремонту укриття.

Згідно з матеріалами слідства, у серпні 2022 року між директоркою та підрядною організацією було укладено договір на проведення поточного ремонту системи вентиляції шкільного укриття. Обумовлена вартість угоди складала 320 тисяч гривень.

Пізніше, під час підписання акту приймання виконаних робіт, 51-річна посадовиця, несумлінно поставившись до виконання своїх службових обов’язків, не провела жодної перевірки зазначених у ньому відомостей щодо реальних цін на матеріальні ресурси.

У результаті підрядник, вказавши значно завищені ціни, отримав надприбутки за рахунок бюджетних коштів. Відповідно до висновків експертних досліджень, сума збитків, завданих інтересам міської громади, становить понад 200 тисяч гривень.

Тепер директорці загрожує штраф від 2 тисяч до 4 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Нагадаємо також, що на Житомирщині сільського голову підозрюють у розтраті 1,9 млн грн з бюджету громади.

Будьте першим, хто прокоментував "На Звягельщині директорку одного з ліцеїв підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень при ремонті шкільного укриття"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*