Вчора, 30 січня, у м. Звягель сталася дорожньо-транспортна пригода за участю двох легковиків. Правоохоронці, що прибули за викликом з’ясували, що внаслідок зіткнення транспортних засобів ноги одного з водіїв опинилися затиснутими між дверима та сидінням автівки.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/01/326776456_4426926394098167_5943247667942008201_n-640x1024.jpg)
Вітак на місце події терміново викликали рятувальників. Бійці ДСНС за допомогою гідроінструменту деблокували травмованого водія з пошкодженого автомобіля та передали медикам. Чоловіка госпіталізували до лікарні.
Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини та причини транспортної пригоди.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/01/328629953_711229093998205_7210724064879876398_n-640x1024.jpg)
Нагадаємо також, що на Житомирщині бійці ДСНС врятували зі снігової пастки 30 пасажирів автобуса.
Будьте першим, хто прокоментував "На Звягельщині рятувальники звільнили водія, затиснутого в автівці через ДТП"