Житомирські волонтери передали військовим авто та дрони (ФОТО)

У Житомирі волонтери Гуманітарного хабу «Житомир» та місцева влада передали 2 автомобілі та 5 дронів Mavic-3 на 190-й навчальний центр Десантно-штурмових військ.

За словами міського голови Сергія Сухомлина, дрони дуже потрібні військовим, адже використовуються для різних цілей і є, таким собі, розхідним матеріалом. Саме тому їх мало не буває: 

«Як завжди подяка Гуманітарному хабу “Житомир”. Я вже збився з рахунків, яка це допомога. Ця вся допомога коштує дуже дорого і ці дрони дуже потрібні для наших військових на передовій. Дрони зараз як розхідний матеріал, тому така допомога потрібна нашим військовим завжди».

Начальник обласної військової адміністрації Віталій Бунечко додав, що на території Житомирщини згодом базуватиметься підрозділ з армією дронів:

«Дуже приємно, що завдяки нашим волонтерам ми долучаємося до формування армії дронів в ЗСУ, і ми раді, що один із таких підрозділів буде базуватися на Житомирщині. Впевнений, що передане обладнання буде в нагоді нашим захисникам, які кожної хвилини борються за нашу землю».

Уже наступного тижня планують передати чергову партію допомоги нашим захисникам.

Нагадаємо, творчі волонтери: подружжя художників з Житомира про допомогу місту та військовим.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські волонтери передали військовим авто та дрони (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*