Днями за допомогою до правоохоронців звернулась 31-річна жителька Стриївської громади, яка розповіла, що чоловік вчиняє відносно неї домашнє насильство.
Коли поліцейські прибули за викликом, з’ясувалось, що 28-річний агресор, дізнавшись, що дружина звернулась до правоохоронців, пішов з місця проживання у невідомому напрямку. Водночас, під час опрацювання повідомлення, поліцейські виявили в обійсті два гранатометних постріли.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/33ce67c39161b06d0ec9dac76ff44a3e.jpg)
Відтак на місце події були викликані оперативники. У ході огляду помешкання поліцейські виявили ще й вибухову речовину – пороховий заряд до гранатомета.
Зрештою чоловіка розшукали у Звягелі. Він визнав, що заховав ще частину озброєння. Тож під час проведення огляду місця події в одному з мікрорайонів міста поліцейські виявили та вилучили ручний протитанковий гранатомет, два гранатометні постріли та три порохові заряди.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/7a60864879b73a96ea0809754d4bdd0c.jpg)
Відтак чоловіка було затримано. За вказаним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) ККУ.
Серед іншого поліцейські встановлюють й мету, з якою чоловік зберігав такий арсенал.
Фігуранту оголошено про підозру. 19 лютого судом йому було обрано запобіжний захід — особисте зобов’язання.
Тепер сімейному дебоширу та любителю зброї загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/81f3d6b860cefdc840de5c42336468fb.jpg)
Нагадаємо також, що у Житомирі правоохоронці вилучили у домашнього дебошира зброю та дві гранати.
Будьте першим, хто прокоментував "На Звягельщині у сімейного дебошира правоохоронці вилучили… гранатомет та боєприпаси"