На Звягельщині від початку року на домашніх тиранів було складено 230 протоколів


За кілька місяців нового року лише на Звягельщині правоохоронці відреагували на понад 450 звернень громадян з приводу вчинення домашнього насильства. Наразі під наглядом поліцейських у районі перебуває більш ніж пів тисячі осіб, які вчиняють домашнє насильство. З кривдниками постійно проводиться відповідна превентивна робота.

Загалом від початку року на Звягельщині стосовно ждомашніх тиранів було складено 230 протоколів та винесено 124 термінових заборонних приписи. У 7 випадках слідчі поліції розпочали кримінальні провадження, з них чотирьом чоловікам оголошено про підозри, а обвинувальні акти скеровано до суду.

Родини, в яких виховуються діти, та які потребують постійного моніторингу ситуації постійно на контролі у місцевих правоохоронців.

Зокрема, днями правоохоронці провели рейд на території Стриївської громади та поспілкувались із 35-річною жінкою, відносно якої чоловік раніше вчиняв протиправні дії: провокував на конфліктні ситуації та ображав її.

Тоді із 35-річним кривдником поліцейські сектору протидії домашньому насильству провели профілактичну бесіду, роз’яснили наслідки такої поведінки та склали адміністративний протокол за ст. 173-2 (Вчинення насильства в сім’ї) КУпАП. Розглянувши зібрані матеріали, суд визнав чоловіка винним та оштрафував його.

Цього разу жінка подякувала правоохоронцям і зазначила, що ситуація в родині налагодилась.

Нагадаємо також, що по 15 діб присудили двом сімейним тиранам зі Звягельщини за знущання над рідними.

Будьте першим, хто прокоментував "На Звягельщині від початку року на домашніх тиранів було складено 230 протоколів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*