Набережна за 30 мільйонів: у Житомирі планують розпочати будівництво спортивно-культурного простору вже у 2019 році

Сучасний велосипедний парк, скеледром, зони відпочинку та дитячі локації, – все це може з’явитися у житомирському парку вже у 2019 році. Адже місцева влада планує розпочати роботи по реалізації проекту розбудови спортивно-культурного простору набережної річки Тетерів.

За словами житомирського міського голови, вже наступного тижня влада міста планує оголосити тендер, а до кінця 2019 року реалізувати першу чергу проекту. Вартість реалізації лише першої частини грандіозного проекту обійдеться Житомиру у понад 30 млн. грн.

«На наступному тижні оголошуємо тендер. Плануємо завершити першу чергу за 2019 рік. Друга і третя черга цього проекту передбачає облаштування лижних маршрутів і підйомників, а також будівництво бази водних видів спорту. Загальну вартість першої черги будівництва ми оцінюємо у 31 млн грн. 12 млн – кошти секторальної підтримки від ЄС», – сказав Сергій Сухомлин.

У рамках реалізації проекту місцева влада планує капітально відремонтувати набережну річки Тетерів, зробити благоустрій території та розмістити спортивні та культурні об’єкти, за допомогою яких житомиряни та гості міста зможуть відпочити усією сім’єю.

За словами директора комунальної установи «Агенція розвитку міста», проект дуже амбітний, тож реалізовувати його планують частинами.

«Ми хочемо наповнити житомирський парк спортивними зонами, щоб люди могли відпочивати тут сім’ями, кататися на велосипедах та робити пікніки. Для дітей плануємо облаштувати скеледром та інші активності. Зараз ми починаємо з перших 450 метрів. Це перша черга», – розповів Борис Пахолюк.

Він також зазначив, що втілення цього проекту дозволить не лише розвинути туризм у Житомирі, але й дасть поштовх розвитку малого та середнього бізнесу.

«Мета проекту відповідає цілі комерціалізації туристичного потенціалу. Але, зрозуміло, що навколо туризму завжди починає розвиватися малий та середній бізнес. Також важливо розуміти якого туриста ми хочемо привабити. Ми вважаємо, що Житомир буде цікавий саме спортивному туристу. Людям, які займаються активними видами спорту. Також це можуть бути сім’ї з дітьми, які хочуть виїхати з задушливого міста і ми можемо запропонувати їм активний сімейний відпочинок. 4000 м зони активного відпочинку – це те, що хочемо зробити в Житомирі», – сказав Борис Пахолюк.

Будьте першим, хто прокоментував "Набережна за 30 мільйонів: у Житомирі планують розпочати будівництво спортивно-культурного простору вже у 2019 році"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*