Наражав на небезпеку тисячі пасажирів: на Житомирщині затримали чоловіка, який викрадав кріплення залізничних колій

У Житомирському районі чоловік вчинив низку крадіжок елементів кріплення з залізничних колій.

Повідомлення про крадіжку, котра сталася 14 листопада, надійшло до правоохоронців від працівників залізниці. Згідно слів заявника стало відомо, що на території залізничних колій знаходився чоловік, ймовірно причетний до викрадення елементів кріплення. На жаль, заримати підозрюваного залізничникам не вдалося, адже він втік на автомобілі у невідомому напрямку.

До пошуку крадія було залучено усі наряди патрульних, яким вже за декілька годин вдалося встановити місце знаходження підозрюваного та зупинити його. Під час огляду багажника копами було виявлено болти та інші елементи кріплення, що використовувалися на залізниці. 

Усе виявлене вилучили, а 42-річного жителя Озерного, доставили до відділку поліції. Чоловік визнав свою провину.

Як нині встановлено, він не вперше вчиняє таку крадіжку. Знаючи, що колію кілька років не використовують, він сподівався, що його діяння ніхто не помітить. Втім, залізничники, виявивши демонтаж елементів, звернули особливу увагу на підозрілих осіб, що з’являються неподалік. Таким чином і викрили  правопорушника. 

Нагадаємо, на Житомирщині кмітлива бабуся дала відкоша телефонному шахраю.

Будьте першим, хто прокоментував "Наражав на небезпеку тисячі пасажирів: на Житомирщині затримали чоловіка, який викрадав кріплення залізничних колій"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*