Народний депутат хоче перевірити Житомирський перинатальний центр, бо не довіряє керівництву

17 березня, народний депутат від політичної партії “Слуга народу” Сергій Кузьміних у Facebook заявив: “Ініціюю перевірку з метою вивчення ефективності роботи керівництва Житомирського обласного перинатального центру”. Нардеп здивований, чому у лікарні є надсучасне обладнання, комфорт і ремонти, а пологів приймать все менша та менше. 

“Житомирський обласний перинатальний центр відомий далеко за межами області, носить почесні статуси, звання, має чудове матеріально-технічне забезпечення. Керівництво постійно звітувало про свої високі досягнення та шалену популярність. Втім статистичні дані свідчать про інше: за минулий рік в Перинатальному центрі – 2172 пологів, а, до прикладу, у Лікарні №1 – 3208 пологів”, – пише нардеп.

Він також здивований, чому жінки Житомирської області за акушерсько-гінекологічною допомогою частіше звертаються до інших закладів. 

“ ПРОБЛЕМА криється у організації роботи закладу та безпосередньо в керівнику. Сьогодні, коли «гроші ходять за пацієнтом», постійне зниження кількості пологів для закладу означає суттєве зменшення фінансування, далі – скорочення робочих місць, ще менше пацієнтів, і як наслідок – питання про доцільність закладу. Чи усвідомлює керівництво, що «йти в ногу з часом» = не лише новітні технології й сучасне обладнання, а й стратегічне планування роботи та аналіз реальних можливостей?! Тому ініціюю перевірку з метою вивчення ефективності роботи керівництва Обласного перинатального центру”, – наголосив Кузьміних.

У коментарі до публікації користувачі Facebook також обурюються станом медзакладу, зокрема ставленням персоналу до пацієнтів та умовами в палатах.

Будьте першим, хто прокоментував "Народний депутат хоче перевірити Житомирський перинатальний центр, бо не довіряє керівництву"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*