Дівчинка-блогерка, яка 8-річному віці має дорослі стосунки, особисто звернулася до дитячого омбудсмена Кулеби

Мілані Маханець всього 8 років, проте це не завадило їй стати популярною через скандал про її відносини з 13-річним блогером Пашею Паєм. Уповноважений з прав дитини Микола Кулеба припустив, що відносини дівчинки та її коханого можуть  бути просто чиєюсь серйозною бізнес справою. Він офіційно звернувся в МВС і кіберполіцію, щоб розібратися в заплутаній ситуації. 

Поліція відкрила провадження за фактом “відносин” 8-річної моделі та 13-річного блогера, чиї фото і відео в Instagram привернули загальну увагу і викликали обурення.

Через це Мілана публічно звернулася до Кулеби особисто в Instagram.

8-річна блогерка запропонувала дитячому омбудсмену зустрітися особисто, а через те, що він не відповів, профіль Кулеби в Instagram атакували шанувальники дівчинки.

Про це журналісти Times.ZT дізналися зі сторінки Мілани.

Блогерка заявила, що сподівається на те, що дитячий омбудсмен дійсно бореться за справедливість.

“Добрий день. Можна ми з вами зустрінемося і подивимося в очі один одному?”, – написала вона.

Ймовірно через те, що дівчинка не отримала відповіді від дитячого омбудсмена, вона закликала своїх прихильників засипати Кулебу коментарями в знак її підтримки. За одну ніч на сторінку в Instagram Кулеби перейшли понад 40 тисяч користувачів.Нагадаємо, що 8-річна українка в соцмережах демонструє дорослі стосунки з 13-річним блогером: у мережі скандал.

Будьте першим, хто прокоментував "Дівчинка-блогерка, яка 8-річному віці має дорослі стосунки, особисто звернулася до дитячого омбудсмена Кулеби"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*