Ексначальник Житомирської державтоінспекції Недільський судиться з хімчисткою за зіпсовані джинси вже 5 років

Колишній начальник управління Державної автомобільної інспекції в Житомирській області Володимир Недільський ще у 2015 році подав позов до суду на житомирське товариство з обмеженою відповідаальністю «Єврофіш» через дві пари джинсів, які начебто зіпсували у хімчистці.  

У Богунському районному суді м.Житомира 2 листопада 2015 року відкрили провадження за позовом Недільського до ТОВ «Єврофіш» про стягнення матеріальної та моральної шкоди. Про це повідомляє Житомир.info.

А почалось все з того, що ексначальник УДАІ заніс в хімчистку дві пари джинсів марки Zilli, які позивач оцінив в 47 тис. 748 грн., проте у хімчистці сказав, що вони вартують 80 грн. Після хімчистки, за словами Недільського, штани стали непридатними для носіння.

За 5 років, поки все ще розглядають справу, для одягу призначали кілька експертиз, які мали визначити та встановити: під впливом яких причин змінилась якість товару та виникли різного роду дефекти; який відсоток втрати якості та зовнішнього виду 2 пар джинсів марки Zilli через наявність дефектів; чи присутні на об’єктах дефекти, які перешкоджають їх подальшому використанню за призначенням. Під час проведення експертиз розгляд справи призупиняли, а потім поновлювали, отримавши результати.

Скріншот з ухвали суду від 19.04.2016 р.

У Київському науково-дослідному інституті судових експертиз затягувався час проведення дослідження і ухвалою від 21 грудня 2016 року суд доручив провести експертизу ФОП з міста Олександрія Кіровоградської області. Через пів року, в червні 2017 року, суд отримав висновок експерта, але представник позивача подав до суду клопотання про призначення повторної судової товарознавчої експертизи, проведення якої просив доручити Житомирському науково-дослідному експертно-криміналістичному центру МВС України. Проте відповідач був проти цього, й заявив, що не довіряє цій експертній установі, тому що позивач Недільський сам колись працював в УМВС України в Житомирській області. Втім, суд доручив центру МВС провести експертизу, яку мав сплатити позивач.

Скріншот з ухвали суду від 27 жовтня 2017 року

В листопаді 2018 року експертно-криміналістичний центр МВС сповістив, що не зміг провести зазначену експертизу і суд вирішив доручити її Київській незалежній судово-експертній установі, проте й там експертизу не зробили.

В результаті позивач зовсім перестав ходити на судові засідання, і ухвалою від 5 листопада 2019 року Богунський районний суд вирішив залишити позовну заяву Володимира Недільського про стягнення матеріальної та моральної шкоди без розгляду.

Таке рішення позивача не задовольнило, його представник подав апеляцію: ухвалою від 24 грудня 2019 року Житомирський апеляційний суд відкрив провадження і постановою від 23 січня 2020 року скасував ухвалу Богунського райсуду та направив справу для продовження розгляду до суду першої інстанції.

17 серпня 2020 року під час проведення підготовчого судового засідання Богунського райсуду сторони погодились провести врегулювання суперечки, що є предметом позову, але позивач з відповідачем не дійшли мирної згоди і ухвалою від 2 листопада 2020 року суд поновив провадження у справі.

Скріншот з ухвали суду від 2.11.2020 р.

Позов Володимира Недільського щодо двох зіпсованих брендових джинсів й досі актуальний. Чергове засідання суду про стягнення з ТОВ «Єврофіш» матеріальної шкоди в розмірі 47 тис. 748 грн та 5 тис. грн моральної шкоди  у справі призначене на 19 квітня 2021 року.

ТОВ «Єврофіш» зареєстроване в Житомирі в серпні 2001 року, статутний капітал – 100 тис. грн, основний вид діяльності – прання та хімічне чищення текстильних і хутряних виробів. Засновник – Горинович Андрій Васильович.

Зауважимо, що у 2019 році під час позачергових парламентських виборів Володимир Недільський балотувався до Верховної ради по Житомирському округу №62. В декларації за 2018 рік кандидат у народні депутати зарєєстрував три об’єкти нерухомості загальною вартістю 5 млн грн, три автомобілі, власну фірму та 1 млн 460 тис. грн готівки.

У 2006-2010 роках Недільський займав посаду заступника начальника, а потім став начальником управління ДАІ УМВС в Житомирській області. У позивача також є власний будинок біля підвісного мосту в житомирському парку Гагаріна, який побудований на березі річки Тетерів, має пірс та огорожу, яка закриває доступ до прибережної смуги.

Будьте першим, хто прокоментував "Ексначальник Житомирської державтоінспекції Недільський судиться з хімчисткою за зіпсовані джинси вже 5 років"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*