ОФІЦІЙНО: з 22 березня школярі переходять на дистанційне навчання

Після того, як житомирські школярі завершать свій відпочинок на весняних канікулах, навчальний процес буде продовжено дистанційно.

Вказану інформацію оприлюднили у четвер, 18 березня, у прес-службі Житомирської міськради із посиланням на департамент осіти.

«Враховуючи епідеміологічну ситуацію, яка склалася в області, існує необхідність швидкого реагування на невтішну статистику з коронавірусної інфекції, тож задля реалізації заходів щодо запобігання розповсюдженню хвороби та збереження здоров’я здобувачів освіти, департаменту освіти та керівникам закладів освіти Житомирської міської ОТГ доручили заборонити відвідування закладів освіти всіх типів та форм власності учням 1-11 класів, окрім закладів дошкільної освіти. Відповідне рішення отримає кожен керівник закладу для подальшої належної організації освітнього процесу дистанційно», – інформують у департаменті.

Інформацію щодо подовження навчального процессу у звичному режимі надаватимуть після рішення міської комісії з питань ТБ і НС при умові, що спостерігатиметься позитивна динаміка інфікування коронавірусом.

Нагадаємо,що НСЗУ без попереджень перевіряє сімейних лікарів

Будьте першим, хто прокоментував "ОФІЦІЙНО: з 22 березня школярі переходять на дистанційне навчання"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*