Настоятель Києво-Печерської лаври Павло отримав підозру від СБУ (ВІДЕО)

Митрополит УПЦ МП Павло, краще відомий в народі як Паша Мерседес, сьогодні отримав подозру, а в його будинку СБУ проводить обшуки.

На таке “свавілля” поскаржився сам московський піп.

“Дорогі браття і сестри! Сьогодні о 7:30 мені вручили підозру.. Не дали можливості помолитися, але Бог їм у поміч. Зараз у моєму домі будуть обшуки. Прошу ваших молитв… (Під час вручення) підозри мені сказали, що я співпрацюю з Росією і ще там одне релігійне розпалювання.. Кажуть, що я проклинав президента. Ніколи такого в житті не було і не буде… Але ж я сказав слова Євангелії, що наші сльози не впадуть на землю, а впадуть на тих людей, які роблять ці чвари. Я не називав хто і що робить, а процитував Євангелію”, – сказав піп.

Попередньо вже відомо, що підозру вручено за статтями 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) і 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що УПЦ МП повинна була покинути Нижню лавру ще 29 березня. Московські попи прожили там понад 35 років. Мінкульт відмовився продовжити з УПЦ МП термін оренди території Києво-Печерської лаври. 

Натомість московські попи відмовляються виїзджати звідти, хоча все своє та й не тільки майно напередодні активно вивозили.

Під час богослужіння на початку березня паша Мерседес залякував свою паству “Апокаліпсисом” і “людьми у священницьких рясах”, які нібито прийдуть оскверняти храми, натякаючи на священнослужителів з ПЦУ. 

Днями Паша Мерседес опублікував звернення до Зеленського, у якому побажав президенту і його родині усіляких божих кар: “Ви (звертається до Зеленського – ред.) не могли припинити одержимого буйством злоби, ненависті і диявольським збісненням міністра культури. Значить, він творить все по вашому дозволу. Горе вам, бійтеся”. 

Усі останні дні на території лаври проходять якісь дикі шабаші сектантів, яких підбурює московський піп. Вчора ввечері він заявив, що лавру нібито хтось планує захопити штурмом.

СБУ упіймала на хабарі керівницю Житомирської митниці та її заступника

Будьте першим, хто прокоментував "Настоятель Києво-Печерської лаври Павло отримав підозру від СБУ (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*