Наступного року в Житомирі з’явиться сміттєпереробний завод

Сміттєпереробний завод з’явиться у Житомирі вже в наступному році. Про це 21 лютого повідомив міський голова Сергій Сухомлин.

«Компанія взяла на себе обов’язок завершити будівництво заводу впродовж двох років. Якщо до цього часу вони не введуть його в експлуатацію, місто отримає банківську гарантію», – підкреслив Сергій Іванович.

Завод планують будувати на околиці Житомира. 26 липня 2018 року під час сесії міської ради ТОВ «МС Соціальний Проект» отримало дозвіл на розробку проекту землеустрою по відведенню 5 га землі на провулку Складському, 20. 8 листопада 2018 депутати міської ради передали компанії цю земельну ділянку в оренду на 20 років.

За словами Сергія Сухомлина, на будівництво заводу місто не витратить ні копійки, що дозволить утримати тариф на переробку сміття на рівні 70 гривень за тонну.

«Якщо місто бере кредит на будівництво такого заводу, то це десятки мільйонів гривень, які потрібно віддавати за рахунок бюджету. Відповідно і тариф на переробку сміття зростає. У Європі він на рівні 30 євро за тонну. У нас же немає кредиту і тариф становитиме 70 грн за тонну, що прописано в інвестиційній угоді, затвердженій сесією Житомирської міської ради. Це буде один з найнижчих тарифів в Україні. Проект вже зроблений, він зараз проходить екологічну експертизу»,– розповів очільник міста.

Нагадаємо, що ТОВ «МС Соціальний Проект», що входить до групи ICU, планує збудувати в Житомирі найбільший в Україні завод з переробки несортованих твердих побутових відходів (ТПВ) за спеціальною технологією., яка не передбачає викидів у навколишнє середовище та має власну систему очищення стічних і каналізаційних вод.

Будьте першим, хто прокоментував "Наступного року в Житомирі з’явиться сміттєпереробний завод"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*