Житомирський боєць привіз з німецького фестивалю чотири золоті медалі

22 лютого у прес-центрі міськради відбулася зустріч із спортсменом з середньовічного бою Василем Назаровим. Боєць повернувся з фестивалю Winter Fight Cup 2019 з чотирма золотими медалями.


У фестивалі середньовіччя , який цього року проходив 16 – 17 лютого у німецькому місті Гох, спортсмен бере участь не вперше. Але цьогоріч, як вважає сам Василь, він показав себе краще і завоював на одну медаль більше. На Winter Fight Cup 2019 боєць здобув перемогу в таких номінаціях: «5 х 5», «Щит-меч», «Довгий меч» і в поєдинку в ваговій категорії від 75 до 85 кг.

«Суперники були досить професійні. Найбільше мені запам’ятався боєць клубу «Боярд» у змаганні «Щит-меч». Німець виявився технічним і з ним складно було змагатися. Він був гідним суперником, проте я виявився швидшим і зумів перемогти його, але цього всього у мене не вийшло, якщо б не моя команда. Дуже вдячний їм за підтримку. Командний дух – це саме те, що підбадьорює і надихає на перемогу», – розказує спортсмен.

Василь є керівником ГО «Ayna Bera Житомир». Свою діяльність хлопець вважає не спортом, а рухом, який об’єднує всіх, кому до вподоби середньовічна тематика. Учасниками клубу є і школярі, і студенти і навіть ті, кому за 40.

«Середньовічний бій – це ціле мистецтво, яке за один день не опанувати. Не кожному вистачає терпіння, тому кількість учасників клубу постійно змінюється, проте є близько 15 чоловік, які вже досить тривалий період часу займаються цим», – зазначає Василь.

Окрім цього спортсмен має свою майстерню, де виготовляє обладунки.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський боєць привіз з німецького фестивалю чотири золоті медалі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*