Незабаром в Житомирі з’явиться «Школа Супергероїв»

Житомир стане другим містом в Україні, де в рамках соціального проекту “Право на освіту”, з’явиться  «Школа Супергероїв».  Цей сучасний освітній простір для дітей, які перебувають на лікуванні у медичному закладі, незабаром створять у Житомирській обласній дитячій клінічній лікарні.

Перша «Школа Супергероїв» з’явилася в Охмадиті у вересні минулого року. Відтоді організатори проекту задалися ціллю відкрити освітні простори у 33-х лікарнях в усіх областях країни.

Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня стала першою, хто після презентації підписав договір соціальної франшизи «Школи Супергероїв».

«На сьогодні договір про співпрацю з цим проектом ми підписали. Є бачення, де це буде і як. На наступному тижні обговорюватимемо фінансові питання. Те, що цей проект буде у нас реалізований, це вже точно. Протягом року у нас проходять лікування близько 15 тисяч дітей, з яких 8 тисяч – потребують навчання», – розповідає головний лікар закладу Юрій Довгополий.

Наразі для лікарні вже розроблено сучасний проект класу, в якому враховано всі санітарні норми та медичні показання для дітей. Проект насичений яскравими кольорами та сучасними дизайнерськими рішеннями.

Будьте першим, хто прокоментував "Незабаром в Житомирі з’явиться «Школа Супергероїв»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*