Навчальні заклади Житомирщини може чекати оптимізація, оскільки всі кошти підуть на обороноздатність – Бунечко 

Нещодавно в мережі ширилася інформація про закриття 3-х гімназій у Новогуйвинську. Сьогодні, 26 вересня, на брифінгу після позачергової сесії Житомирської облради очільник області прокоментував цю інформацію. 

За словами начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка, така оптимізація наразі необхідна, і він її повністю підтримує: 

«Оптимізація повинна далі відбуватися, тому що зараз навантаження лежить на територіальних громадах, і навіть сьогодні з одним з очільників громади говорили, є дитячий садочок, де знаходиться 5 дітей і 5 людей з персоналу, тому так, потрібно оптимізовувати, для того, щоб і діти отримували належне навчання, і щоб вони не утримувалися за рахунок громади. Бо ПДФО забирається вже з 1 жовтня в державний бюджет, громадам буде надзвичайно важко, тому що багато громад, де були військові формування, розігнали свої бюджети, і раніше могли собі дозволити утримувати по 5 вихователів на 5 дітей, то вже з 1 жовтня всі кошти будуть скеровуватися на нашу обороноздатність, тому оптимізація вкрай необхідна».

Зазначається, що сьогодні також проводили сесію в Новогуйвинській селищній раді, де питання про закриття шкіл зняли з порядку денного. 

Нагадаємо, у Житомирі цьогоріч планують розпочати реконструкцію двох обласних лікарень.

Будьте першим, хто прокоментував "Навчальні заклади Житомирщини може чекати оптимізація, оскільки всі кошти підуть на обороноздатність – Бунечко "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*