У Житомирі цьогоріч планують розпочати реконструкцію двох обласних лікарень

У Житомирі за для початку реконструкції обласної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського та обласної дитячої лікарні сьогодні, 26 вересня, скликали позачергову сесію облради. 

За словами начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка, адміністрація отримала кошти від держави на реконструкцію двох медичних закладів і укриттів у освітніх закладах. Тому вирішили одразу скликати позачергову сесію, аби якомога швидше приступити до виконання робіт: 

«Дійсно, питання дуже нагальні, тому що надійшли кошти на рахунки Житомирської обласної військової адміністрації для реконструкції нашої лікарні ім. Горбачевського, дитячої лікарні та укриттів у освітніх закладах. Там загалом у нас в переліку ці кошти виділені на 13 об’єктів. Тому сьогодні на позачерговій сесії проголосували, аби якомога швидше розпочати вже роботи на цих об’єктах, і щоб до кінця бюджетного року якомога більше зробити для наших громадян».

Він також додав, що реконструкцію лікарень планують розпочати вже цього року: 

«Мова про реконструкцію обласної лікарні ще в рамках “Великого будівництва”, і тоді ми поробили дороговартісні проєкти, більше мільярда гривень на обидві лікарні. В цьому році ми розпочнемо реконструкцію і обласної, і дитячої лікарні. Там буде повна реконструкція: нові корпуса, закупівля нового сучасного обладнання, внутрішні та зовнішні роботи».

Нагадаємо, «За 33 роки нічого не змінилося»: як адміністрація Житомирської обласної лікарні імені Гербачевського делегувала свої обов’язки волонтерам.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі цьогоріч планують розпочати реконструкцію двох обласних лікарень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*