Навчання Десантно-штурмових військ ЗСУ на Житомирщині: як це було

Усі фото з сайту Президента України

У середу, 21 листопада, відбулися тактичні навчаннями із бойовою стрільбою та десантуванням 95-ї окремої десантно-штурмової бригади у селі Перлявка. Їх відвідав навіть Президент України Петро Порошенко.

За інформацією з сайту президента, під час навчань десантники показали тактичні епізоди «Захоплення переправи» «Ведення бою десантно-штурмовим підрозділом під час захоплення важливого рубежу (десантування)» із застосуванням штурмової військової авіації. Відбувалося десантування особового складу та військової техніки, захоплення визначеного рубежу та десантування особового складу з літаків ІЛ-76 та АН-26 та вертольотів.

Більше – у сюжеті UA:Житомир:

Під час візиту до Житомирщини Петро Порошенко оглянув і найсучасніший в Україні Центр вертебрології, що запрацював у Житомирі 16 листопада.

Як раніше писав Times.Zt, у центрі вертебрології зможуть отримувати медичні послуги 5 з половиною тисяч пацієнтів, одночасно зможуть пролікуватись стаціонарно та амбулаторно 110 осіб. Фахівці центру лікуватимуть та надаватимуть медичні послуги пацієнтам, які отримали черепно-мозкові травми, травми хребта і спинного мозку, судинні ураження головного і спинного мозку, а також із порушенням опорно-рухового апарату. Окрім традиційної медичної реабілітації – фізіотерапія, ЛФК, водо-, грязе-, теплолікування тощо, фахівці центру застосовуватимуть і новітні послуги, такі як ерготерапія, кінезотерапія, механотерапія, локомат-терапія.

Будьте першим, хто прокоментував "Навчання Десантно-штурмових військ ЗСУ на Житомирщині: як це було"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*