Найближчі дні водіїв Житомирщини закликають без нагальної необхідності не планувати поїздок

Негода на дорозі

В Україні погіршуються погодні умови. Не є виключенням і Житомирщина. Упродовж 7-9 січня в регіоні очікується значне зниження нічної температури до 13-20° морозу, шквальні вітри до 15-20 м/с, хуртовини та снігові замети. На більшості доріг – сильна ожеледиця.

Аби оперативно реагувати на ситуацію і не допустити проблем на автошляхах, на Житомирщині відновив роботу Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на дорогах державного значення. Відсьогодні він працюватиме цілодобово.

Водночас, оскільки негода може призвести до ускладнень руху на дорогах та необхідності їх перекриття або часткового обмеження руху, водіїв регіону закликають в ці дні не планувати поїздок, якщо вони не термінові. У разі ж необхідності виїзду, у Службі відновлення та розвитку інфраструктури області просять керманичів брати із собою ланцюги протиковзання на колеса та додаткове пальне.

Водіїв великогабаритного транспорту закликають скористатися майданчиками для відстою, які є вздовж державних доріг.

Водночас у разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах загального користування державного значення водіїв просять звертайтися за номерами: 101, 102 та 103.

Будьте першим, хто прокоментував "Найближчі дні водіїв Житомирщини закликають без нагальної необхідності не планувати поїздок"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*