Найближчим часом до ТЦК для уточнення даних та проходження ВЛК почнуть викликати 25-річних чоловіків

Найближчим часом до ТЦК для уточнення даних та проходження ВЛК почнуть викликати 25-річних чоловіків

У зв’язку з набранням чинності змін до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” громадяни, які досягли 25-річного віку, підлягатимуть зняттю з військового обліку призовників та взяттю на військовий облік військовозобов’язаних. Відтак вже найближчим часом дану категорію чоловіків почнуть викликати у ТЦК для оновлення даних та проходження ВЛК. Про це заявили у Генштабі ЗСУ.

Територіальними центрами комплектування буде здійснюватися виклик громадян, які перебували на військовому обліку призовників та досягли 25-річного віку, для уточнення облікових даних, проходження медичного огляду й оформлення відповідних військово-облікових документів.

Удосконалення організації військового обліку призовників здійснюється в контексті реформування системи підготовки громадян до проходження військової служби та готовності до виконання конституційного обов’язку із захисту Батьківщини”,

— наголошують у Генштабі.

Наразі мова йде лише про осіб 25, 26 та 27 років. Однак є ймовірність залучення до проходження військової служби і 20-річних. Особливо, враховуючи заклики до цього західних партнерів.

Будьте першим, хто прокоментував "Найближчим часом до ТЦК для уточнення даних та проходження ВЛК почнуть викликати 25-річних чоловіків"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*