Полісся покидає кубок України з футболу

4 квітня відбувся другий півфінал кубка України з футболу між ФК «Полісся та ФК «Ворскла». До цієї гри обидві команди підійшли в поганому емоційному стані на фоні поразок в українській прем’єр-лізі. Гра проходила на Центральному стадіоні в Житомирі о 18:00. Кожна з команд зробила багато замін в основних складах перед півфінальним матчем.

В 1 таймі більше моментів було у гостей. Спочатку півзахисник Ворскли Сіссоко небезпечно пробив повз дальню стійку Бойка. Згодом Крупський ударив точно в руки голкіперу Полісся. Житомиряни відповіли ударом Будківського в штангу після подачі з кутового. Наприкінці тайму Ворскла розіграла чудову комбінацію, яка завершувалась прострілом Крупського на Степанюка, той скидає на М’якушка, який пробиває злету та прошиває Бойка, 0:1 – Ворскла виходить вперед.

2 тайм не мав особливих моментів, гості сіли в оборону та не давали змоги підступитись до своїх воріт. Так відбувалось до 82 хвилини матчу, коли Михайліченко заробив небезпечний штрафний на правому фланзі. В штрафному Ворскли відбувається метушня, Назаренко навішує в карний майданчик, Будківського тягнуть за футболку, а суддя ставить пенальті.

До цього моменту Шищенко зняв всіх штатних пенальтистів, тому Пилип Будківський капітан Полісся в цьому матчі, вирішив взяти відповідальність на себе та пробити. На жаль, протистояв йому один із найкращих спеціалістів по пенальті в Україні – Павло Ісенко. Саме голкіпер Ворскли виграв цю дуель відбивши пенальті та став героєм матчу.

Гра так і завершилась з рахунком 0:1 на користь Ворскли. Полісся вилітає з кубку України на стадії півфіналу та втрачає останню можливість поборотись за єврокубки.