У Житомирі судитимуть опікунів, які довели до самогубства власну онуку

У Житомирі судитимуть опікунів, які довели до самогубства власну онуку

У Житомирі судитимуть подружжя опікунів, обвинувачених у доведенні до самогубства онуки. Про це повідомили у Житомирській обласній прокуратурі.

Ювенальний прокурор Житомирської окружної прокуратури скерував до суду обвинувальний акт стосовно подружжя-опікунів за фактом доведення до самогубства рідної внучки,”

– йдеться у повідомленні.

Літнє подружжя, за рішенням суду, було зобов’язане опікуватися над неповнолітньою онукою. Проте замість отримання турботи, підопічна потерпала від систематичного приниження. Опікуни зневажливо ставилися до неї, ігнорували прохання у речах першої необхідності, ліках, купівлі одягу. При цьому соціальні виплати на онуку вони витрачали на власні потреби.

Відтак у сім’ї постійно виникали сварки. Більше того, 17-річній потерпілій, яка вчилася у коледжі, опікуни докоряли, щоб йшла працювати та самостійно заробляла на себе.

В результаті психологічний тиск, обмеження, заборони, конфлікти негативно позначилися на емоційному стані неповнолітньої. І вже у серпні минулого року, так і не знайшовши у рідних людей підтримки, дівчина написала передсмертну записку та вистрибнула з вікна п’ятого поверху.

Нагадаємо також, що у Житомирі добровольці батальйону “Соколи Полісся” врятували самогубця.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі судитимуть опікунів, які довели до самогубства власну онуку"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*