Найважливіший період весни: що чекає на кожен Знак Зодіаку 6-12 березня

Зараз ми переходимо у дуже важливий період весни, коли потрібно відкинути пасивність, сумніви, переживання, і почати діяти! Це період розквіту. Ми набралися сил і тепер готові задіяти їх у реальності. При цьому, зірки вилаштуються найкращим чином для цього. Налагодження контактів буде вдаватися якнайкраще. Особливо, якщо мова йде про іноземні зв’язки. 

Що готує тиждень 6-12 березня для Знаків Зодіаку, читайте в детальному гороскопі від «Times.ZT».

Овен

У вашому житті цього тижня все складатиметься якнайкраще, і вам може здатися, що тепер ви досягли максимуму і можете відпочити, проте ні. Краще за все зараз не зупинятися і тримати темп. Ви будете працювати над співпрацею з колегами з інших міст та країн. Підтримка від них дасть вам нові сили та натхнення працювати більше, тому не упустіть можливість робочого спілкування. Можлива поїздка, яка складеться дуже вдало та дозволить просунути справи вперед. У особистому житті дуже романтичний період. Вам захочеться вивчати кохану людину і проводити більше часу разом.

Телець

Закохані зазнають безліч приємних моментів завдяки позитивному впливу планет. Для неодружених представників знака планети обіцяють незабутній тиждень романтики та флірту. Втім, ближче до кінця тижня справи сердечні відійдуть на другий план і ви почнете працювати над робочими питаннями, яких накопиться чимало. Це може дещо пригнічувати вас, адже вам захочеться більше легкості цього тижня, проте якщо ви домовитеся з собою і приділятимете час всім сферам збалансовано – ви залишитеся дуже задоволеними.

Близнюки

Для вас це буде успішний кар’єрний тиждень, адже ви зможете вдало прописати стратегію розвитку вашої справи, визначити, як краще за все просувати свої товари та послуги. Якщо ж ви шукаєте роботу, то ви маєте шанс отримати навіть кращі умови, ніж ті, на які сподівалися. Головне – будьте впевнені у собі. А от романтика може заважати в робочих питаннях, тому вирішуйте, що для вас зараз буде актуальним – робота чи кохання. У цей період вас можуть турбувати головні болі та безсоння, тому слідкуйте за своїм фізичним станом. 

Рак

У вас може з’явитися сильна тяга до змін, через це вам навіть захочеться зробити щось кардинальне – розірвати стосунки, змінити роботу чи переїхати в інше місто. Втім, не поспішайте зі змінами. У цей період краще за все займатися аналізом себе, відслідкувати, яка діяльність вам приносить задоволення, а яка ні, і тим самим, відсіяти зайве плавно, не спалюючи мости. Крім того, варто бути уважними довгола, адже найімовірніше, що поряд із вами є багато потенційних партнерів, із якими можна створити щось довгострокове і взяти від життя максимум можливого.

Лев

Зараз ви можете знайти нове коло друзів, зустрітися з впливовими людьми та знайти тих, хто захоче допомогти вам у реалізації ваших проєктів. Крім цього, є реальним і відновлення старих зв’язків, які також будуть корисними. Проте ви можете втомитися від оточення і матимете бажання побути наодинці. Це не погано. Скористайтеся цим, щоб налаштувати зв’язок із собою, вирішити, куди ви хочете рухатися далі та що плануєте на майбутнє. У цей період ваші стосунки вимагатимуть від вас багато уваги. Поговоріть з коханою людиною про розвиток відносин, додайте більше романтики, проявляйте увагу та турботу. 

Діва

Ви можете переоцінити стосунки з вашими друзями і знайомими, через що відбудеться ретельна чистка оточення. З багатьма вам дійсно не по дорозі, проте гарно обдумайте, з ким варто закінчувати спілкування, а з ким ні. Намагайтеся не надто поспішати, а то, як би потім не довелося шкодувати про ухвалені поспіхом рішення. Прекрасний тиждень для творчих Дів, які шукають нові способи самовираження. Сміливо вирушайте в подорож з коханою людиною. Ви зможете провести час незабутньо. Втім, контролюйте фінанси. Надмірні витрати – не на часі.  

Терези

Тиждень перевірки ваших переконань на міцність та зміцнення внутрішнього стрижня. Ви зможете назавжди розставити всі крапки над «і» у багатьох питаннях. Будьте вірними своїм принципам, не відступайте від наміченого. Ви зможете вдало пройти навчання, скласти іспити, а також почати новий проєкт. Ви нарешті зможете заземлитися і дивитися на речі більш реально. Ви зрозумієте, що багато сфер у вашому житті потребують уваги та структурування, тому займіться цим якнайшвидше. Зараз вас буде цікавити тільки власний розвиток та питання того, як покращити своє становище. 

Скорпіон

Неспокійний тиждень, багато метушні та справ, які потребують чимало сил і які важко поєднати. Ви можете почуватися погано фізично, що заважатиме вам взяти потрібний темп на виконання всіх задач. У роботі ви будете незадоволені власними результатами, через що почуватиметеся роздратованими. Пам’ятайте, що не можна охопити все і одразу, і інколи щось не виходить, проте це абсолютно нормально. Намагайтеся розслабитися і довіритися життю. Не варто бути надто прискіпливими до себе і вимогливими. Дайте собі час на відпочинок і відновлення. 

Стрілець

Значні зміни чекатимуть на вас у питаннях кар’єри. Ви зможете знайти вдалий проєкт, змінити місце роботи, або взагалі почати власний бізнес. У будь-якому разі, ці питання будуть для вас приємними. Можна сказати, що це зміни, на які ви давно чекали. У фінансовому плані тиждень досить вдалий. Грошей стає більше і, крім звичайних заробітків, можна розраховувати на повернення старих боргів, отримання кредиту. Якщо ви в стосунках або перебуваєте у шлюбі, то зараз найкращий час, щоб думати про народження дітей, планувати вагітність чи займатися питаннями дому.

Козеріг

Тиждень буде активним і напруженим. Можуть виникати суперечки та конфлікти на рівному місці, тому краще максимально зрозуміло доносити свої думки, аби уникнути непорозумінь. Корисно проводити колективні зібрання. При цьому, якщо ви лідер, прислухайтеся до думок ваших колег. Цілком можливо, що випадкова ідея виявиться дуже прибутковою. Намагайтеся не планувати нічого серйозного, адже це непередбачуваний тиждень, коли все може піти не так. Найкраще – зберігати терпіння, розсудливість і мудрість, і ви побачите, як все вирішиться найкращим чином для вас. 

Водолій

Цього тижня ваш фокус буде спрямовано на навчання та пошук нового. Вам захочеться відкривати нові сфери, нові знання та розширити своє сприйняття. Чудовий час для роботи з негативними переконаннями, установками. Корисно провести аналіз свого життя, зрозуміти, які сфери потребують розвитку, зрозуміти, що вам справді цікаво, а що ні. Займайтеся спортом, медитаціями. Покращуйте не лише свій фізичний стан, а і ментальний. Завдяки цьому ви відчуєте, що вийшли на абсолютно новий рівень сприйняття себе і свого життя. 

Риби

Обставини допомагають вам діяти організовано та результативно. Якщо з’явиться можливість взяти на себе додаткову відповідальність чи обов’язки – не відмовляйтеся. Дійте впевнено, керуйтеся здоровим глуздом. Ви можете відчувати певний спад. Вам здаватиметься, що ви застрягли на місці без розвитку, і в якийсь момент це почне вам заважати. Тому, щоб вийти з цього положення, приділяйте час собі, роботі, оточуючим. Виходьте з зони комфорту, пробуйте нове, і ви побачите, як ваше життя починає відроджуватися. 

Нагадаємо, як українці тролять 8 березня: найсмішніші меми тижня.

Будьте першим, хто прокоментував "Найважливіший період весни: що чекає на кожен Знак Зодіаку 6-12 березня"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*