Українськи студентам, спортсменам та іншим чоловікам, що не підлягають мобілізації, хочуть дозволити тимчасові виїзди за кордон

В Україні хочуть дозволити виїз за кордон під час воєнного стану студентам, спортсменам та іншим чоловікам, які не підлягають мобілізації. Відповідні законопроєкти вже внесені до Верховної Ради.

Щоправда при цьому свій виїзд чоловіки повинні будуть погоджувати з територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки (військкоматами). Окрім того, чоловіки зобов`язані будуть повернутися до України не пізніше закінчення терміну, на який вони не підлягають мобілізації.

При цьому громадяни, які виїхали з України під час дії воєнного стану, та без поважних причин порушили термін повернення в Україну, мають нести за це відповідальність. Або ж тможуть бути звільнені від передбаченого покарання за умови добровільного перерахунку на спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку ЗСУ суми, яка дорівнює розміру прожиткового мінімуму за кожен додатковий повний тиждень перебування за межами України.

Цікаво, що ініціатором одного з вказаних законопроєктів є скандально відомий житомирський нардеп Сергій Кузьміних.

Будьте першим, хто прокоментував "Українськи студентам, спортсменам та іншим чоловікам, що не підлягають мобілізації, хочуть дозволити тимчасові виїзди за кордон"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*