Назад в СРСР: відтепер російські вояки за здачу в полон отримають від 3 до 10 років колонії | Times ZT

Назад в СРСР: відтепер російські вояки за здачу в полон отримають від 3 до 10 років колонії

В той час, коли весь сучасний світ рухається вперед і розвивається, на росії вирішили стрімголов повернутися в давні часи. Сьогодні державна дума рф прийняла новий законопроект, який передбачає ув’язнення військових, які повернуться з українського полону. Колонія “світить” відтепер і тим росіянам, які відмовляються брати участь у бойових діях.

Цікавим є і те, що відповідно до прийнятого закону, за мародерство російським воякам буде загрожувати до 15 років колонії. Але чи вистачить на росії колоній, зважаючи на те з якою жадібністю всі вони “гребуть” холодильники, пральні машини та інші цінності українців?

Варто зауважити також, що рашисти, розуміючи, що програють на полі бою, цілеспрямовано готуються оголосити масову мобілізацію на росії. Вказаним законопроектом російські депутати ввели в кримінальний кодекс поняття “мобілізація”, “воєнний стан” та “воєнний час”.

Прийняття подібного закону на тлі заяв про проведення референдумів на захоплених територіях означає по суті визнання провалу “спецоперації” та підготовку росії до повноціної війни і тотальної мобілізації. От тільки усі розуміють, що війна ця вже не обмежиться Україною. Відтак без перебільшення можна сказати, що рашисти готують початок Третьої Світової Війни.

Будьте першим, хто прокоментував "Назад в СРСР: відтепер російські вояки за здачу в полон отримають від 3 до 10 років колонії"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*