Не готовий до війни? В лавах Житомирського ДУК «Соколи Полісся» підготують та розвіють сумніви (ФОТО-ВІДЕО)

Добровольці батальйону ТрО “Соколи Полісся” днями провели польові навчання з бойової тактичної підготовки. Бійці житомирського ДФТГ №1 відпрацьовували навички поводження зі зброєю та бойового злагодження під час вогневого контакту.

– Військова наука пішла далеко вперед з радянських часів, коли солдату давали вистрілити три набої і вважалося, що він навчився поводитись зі зброєю. Наші інструктори – як з тактичної медицини, та й бойової підготовки, працюють за сучасними стандартами, прийнятими в країнах НАТО, – розповів  в.о. командира батальйону “Соколи Полісся” Вячеслав Пашковський.

Такі навчання є регулярними в підрозділі і спрямовані на підвищення боєздатності добровольчого формування, який є частиною Сил оборони.      

Пан Пашковський зазначив, що членство громадян у Добровольчому формуванні територіальної громади ДУК “Соколи Полісся” — чудова можливість отримати практичні навички та знання з військової справи. Особливо це буде корисно для тих, хто сумнівається у своїх силах щодо служби в лавах ЗСУ.

– Сьогодні є чимало людей, які з тих чи інших причин вагаються йти у центри комплектації. Хтось через вік, хтось через відсутність досвіду. Служба в ДФТГ №1 ДУК “Соколи Полісся” є чудовою можливістю для адаптації таких людей. Добровольці отримують знання та навички, психологічно та морально адаптуються до служби, починають бачити свої перспективи в армії  і згодом сам добровільно мобілізуються до лав ЗСУ. За час існування нашого батальйону до лав ТрО та ЗСУ перейшли близько близько 200 наших добровольців. А це, до речі, дві повних роти, – коментує Вячеслав Пашковський.

Нагадаємо, що батальйон “Соколи Полісся” 138-го ОБ ТрО є Добровольчим формуванням територіальної громади (ДФТГ), яке входить до складу Сил оборони. Служба у підрозділі проходить на добровільних засадах, при цьому добровольці не отримують зарплат чи іншого фінансового забезпечення. Як вступити до лав батальйону “Соколи Полісся” — читайте у офіційному ТГ-каналі підрозділу https://t.me/sokolyzt

Кордон України з білоруссю під надійною охороною: для захисту Полісся сформовано нові бригади

Будьте першим, хто прокоментував "Не готовий до війни? В лавах Житомирського ДУК «Соколи Полісся» підготують та розвіють сумніви (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*