«Не медсестра на око, а обладнання розраховує»: житомирському КП «Лікарня» № 1 подарували нове обладнання для немовлят

У вівторок, 28 липня, у пологове відділення КП «Лікарня № 1» благодійники від ТОВ «Ксенко» передали обладнання, яке допоможе доглядати за немовлятами. 

ТОВ «Ксенко» вже не перший раз співпрацює з КП «Лікарня № 1» та житомирською міською владою. Минулого разу «Ксенко» допоміг поставити лікарні швейцарські апарати ШВЛ, а вже сьогодні компанія подарувала пологовому відділенню неонатальне ліжко із лампою для фототерапії, волюметричний насос та кардіомонітор: 

«Сьогодні ми передали лікарні № 1 неонатальне ліжко із лампою для фототерапії, це для недоношених малюків, або тих, хто має жовтяницю, апарат з температурним датчиком, тому дозволяє контролювати температуру тіла дитини. Також подарували волюметричний інфузійний насос, за допомогою якого можна встановити дозу препарата на хвилини чи години, і здійснювати парентеральне харчування, та японський кардіомонітор пацієнта, в якого є функція неінвазивного обрахування серцевого викиду, крім того всі гнізда однакового формату, це дозволяє швидко підключити апарат, не втрачаючи секунди», — розповів представник «Ксенко» Микола Мельниченко. 

«У нас гарні відносини з лікарями і міською владою. Зараз така важка ситуація, епідемія, кожна одиниця обладнання є вкрай життєво необхідною. Це безкоштовна передача, це наша соціальна відповідальність перед суспільством. Якщо пацієнтам буде добре, то і нам буде нам спокійно», – додав Микола Мельниченко. 

Скільки коштує усе це обладнання, не повідомили, відмовивши ” ніколи не рахують скільки подарунок коштує”, проте ми самостійно з’ясували приблизну вартість кожного: неонатальне ліжко kanmed baby warmer — 159 315 грн, волюметрический інфузійний насос (помпа) DF-12M — 28 076. 92 грн та монітор пацієнта Nihon Kohden 172 936 грн.

Завідуюча пологовим відділенням Світлана Данилюк пояснила, що таке обладнання саме буде розраховувати дозу препарата, а не око медсестри. Крім того, вона зазначила, що пологове відділення КП «Лікарня № 1» скоро отримає високочастотний дихальний апарат для дітей, який дозволить підтримувати життя дітям, що народилася з надзвичайно малою вагою — від 500 грам. 

Міський голова Сергій Сухомлин анонсував, що сьогодні-завтра він підпише договір на таке обладнання, і через декілька місяців воно вже буде в лікарні. 

Будьте першим, хто прокоментував "«Не медсестра на око, а обладнання розраховує»: житомирському КП «Лікарня» № 1 подарували нове обладнання для немовлят"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*