«Не стій» — гурт «Gar4Ica Band» презентував музичну історію житомирянина Максима Калінчука

Вчора, 5 грудня, житомирський музичний гурт «Gar4Ica Band» презентував свою нову пісню «Не стій» та кліп до неї, головним героєм якого став Максим Калінчук.

Нова пісня «Не стій» — це історія про сильний дух житомирянина Максима Калінчука, який малює картини пензлем в зубах. Почав писати слова до пісні «Не стій» соліст молодого гурту «Gar4Ica Band» Кирило Гаршин ще навесні, і довго ще її удосконалював. Презентували новий трек музиканти разом з кліпом.

У ранковому ефірі на телеканалі UA:Житомир, Кирило зізнався, що цією піснею хотів привернути увагу небайдужих до історії молодого талановитого хлопця Максима Калінчука, який бореться за своє одужання та мотивувати людей діяти:

«Ми прагнули створити щось дуже серйозне, щоб чіпляло людей. Цього хлопця ми обрали не випадково, адже в нього є обмеження у діях. Хотіли показати, що люди, які мають якісь обмеження, не стоять на місці, знаходять себе по життю. В той час як інші люди, в яких є багато можливостей і час, вони просто сидять на місці і нічого не роблять. Можливо, ця пісня їх надихне на те, щоб знайти себе в житті і залишити по собі слід».

Нагадаємо, що раніше редакція Times.ZT спілкувалася з Максимом Калінчуком, який розповів свою історію.

Будьте першим, хто прокоментував "«Не стій» — гурт «Gar4Ica Band» презентував музичну історію житомирянина Максима Калінчука"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*