«Небезпечний шопінг»: через масковий режим на ринках Житомирщини виникають сутички (ФОТО) | Times ZT

«Небезпечний шопінг»: через масковий режим на ринках Житомирщини виникають сутички (ФОТО)

В неділю, 21 червня, у Бердичеві на Центральному ринку відвідувач вдарив продавчиню через те, що вона зробила йому зауваження одягнути маску. Жінка впала і отримала тілесні ушкодження. Очевидці конфлікту розповіли, що крім жінки, постраждав і чоловік, який втрутився у цю ситуацію, повідомив Бердичів.Biz.

Правоохоронці Бердичівського відділу поліції розповіли, що дійсно, 21 червня, між жінкою, яка займалася торгівлею, та відвідувачем базару виникла сутичка. Ця справа зараз знаходиться у дільничного офіцера, всі обставини з’ясовуються. 

 Журналісти Times.ZT вирішили прослідкувати за тим, як на Житомирському кооперативному ринку продавчині та продавці дотримуються маскового режиму, і самі мало не постраждали.

Зазвичай, у понеділок на базарі вихідний, тому відвідувачів було не багато, а вся торгівля зосереджена навколо території Житнього. Кілька палаток з білизною, аксесуарами та квітами. Більшість торгівельників були в масках, навіть коли клієнтів не було, деякі – одягали маску лише тоді, коли підходили покупці, і це нормально, адже вони на свіжому повітрі самі, але були й такі,  що не мали масок під рукою взагалі.

Появу журналістів з камерою дехто з відвідувачів сприйняв досить агресивно. Не обійшлося без погроз і штурханини.  

Карантин та спека – нелегке випробування для нестабільної психіки.

Times.ZT нагадує вам, що карантин триває, не забувайте одягати маску в приміщеннях і  громадських місцях та дотримуйтеся дистанції.

Будьте першим, хто прокоментував "«Небезпечний шопінг»: через масковий режим на ринках Житомирщини виникають сутички (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*