Непередбачуваний і гармонійний: тиждень 6-12 лютого для всіх Знаків Зодіаку 

На перший погляд, тиждень 6-12 лютого доволі спокійний, втім, варто бути готовими до різноманітних непередбачуваних ситуацій, а також неочікуваних поворотів. Цей час можна назвати «затишшя перед бурею».

Що чекає на кожен Знак Зодіаку у цей період, розповідаємо в детальному гороскопі від «Times.ZT».

Овен 

Ви можете серйозно перетягнути на себе ковдру, що вплине на ваші взаємини з колегами та оточуючими не найкращим чином. Ви маєте розуміти, що командна робота – найкраще для вас. Делегуйте повноваження, подумайте, як залучити інвесторів, ресурси партнерів для того, щоби вивести свою справу на якісно новий рівень. Саме це дозволить вам легше і швидше піднятися кар’єрними сходами. У цей період ви можете відчувати нестабільний емоційний фон, тому варто більше часу приділяти собі. Будуть корисні косметичні процедури, заняття спортом, йогою. 

Телець

Ви відчуєте приплив енергії та уваги до своєї персони з боку інших людей. Також можете отримати чимало пропозицій про співпрацю. Це надихне вас більше та ретельніше розвиватися в тих напрямках, які ви для себе обрали. Цілком ймовірно, що протягом тижня ви познайомитеся з впливовими людьми, які можуть допомогти вам у вашому проєкті. Тому корисно виходити в люди, більше часу проводити серед однодумців. Усі сумніви та невдоволення собою відкидайте. Це лише збиватиме вас із пантелику. Краще за все концентруватися на конкретній діяльності.

Близнюки

Використовуйте можливості цього тижня по-максимуму, і ви знайдете надійних партнерів та вірних друзів. Дехто може перейти в новий статус стосунків чи у кар’єрі. Ви можете дещо переживати через зміни в житті, проте зірки радять більше часу проводити з рідними та друзями, що дозволить вам легше та швидше адаптуватися до нових умов. Чудовий час для переїзду. Можна сміливо працювати з документами, займатися питаннями нерухомості. Проте будьте дуже уважними, аби не наробити помилок. Старі хвороби можуть нагадати про себе. Підійдіть до лікування серйозно.

Рак

У роботі очікується застій. Буде важко зібрати думки докупи та працювати продуктивно. Краще за все у цей період не займатися серйозними справами, бо розсіяність та емоційність можуть нашкодити у вирішенні робочих питань. Тиждень сприятливий для взаємин із родичами, спілкування з дітьми з найважливіших питань щодо їхнього майбутнього. Спробуйте присвятити час собі, насолодитися тишею та спокоєм. Останні тижні вимагали від вас багато зусиль на роботі, а також виснажували в питаннях особистого життя, тому візьміть заслужену паузу. 

Лев

А ось вам варто приділити суттєву увагу саморозвитку, оскільки деякі сфери вашого життя можуть просідати через те, що ви давно не займалися ними. Корисно читати розвиваючу літературу, займатися пошуком себе, спілкуватися з різними людьми. Це дозволить вам отримати чимало підказок про те, куди рухатися далі, позбутися страхів та переживань минулого і почати все з чистого аркуша. Ближче до вихідних ви відчуєте прилив натхнення та мотивації, тому скористайтеся цим періодом для розвитку власної справи. Можливі проблеми зі здоров’ям, тому намагайтеся слідкувати за собою та дотримуватися режиму повноцінного сну. 

Діва

Цього тижня на ваші плечі звалиться стільки справ, що ви не зможете контролювати свої емоції і в результаті зірветеся. Тому щоб найкраще пройти цей стан, спробуйте планування, попросіть про допомогу і в жодному разі не витрачайте час на суперечки, сварки та токсичних людей. Песимізм та сум – геть! Якщо стає важко, спробуйте все робити дуже повільно, просуватися вперед найменшими кроками. Не прагніть брати на себе додаткову відповідальність, не обіцяйте допомогти у чомусь. Працюйте над тим, що вже маєте і концентруйтеся на своєму стані. Ваш спокій має бути вашим пріоритетом.

Терези

Цього тижня ви зможете пропрацювати якусь давню проблему, або те, що давно вас турбує. Корисно буде звернутися до психолога, або виконувати духовні практики, практики самопізнання. Ви відчуєте суттєву трансформацію свого життя і себе. Чекайте підтримки від рідних чи коханої людини. Саме любов та підтримка оточуючих допоможуть вам пройти період змін більш м’яко та спокійно. Час також сприятливий для вивчення мистецтва. У роботі найкраще приділяти час саме навчанню та отриманню нових знань. Працюйте над тими проєктами, що вже реалізуються. Нові починання краще відкласти до літа. 

Скорпіон

Вам відкриються краса і гармонія навколишнього світу і наповнять фарбами ваше життя. Це саме те, чого вам так не вистачало останні півроку. Напруга, сірість та рутина підуть з вашого життя, натомість ви подивитеся на себе під новим кутом. Почнете помічати більше хорошого і станете магнітом для приємних подій. Люди тягнутимуться до вас, тому ви можете отримувати чимало уваги від протилежної статі. Спробуйте зберегти цю внутрішню легкість, спокій та задоволення. Корисно вирішувати сімейні справи та залучати рідних до робочих питань.

Стрілець

Тиждень буде сповнений турбот і клопотів, ви будете розриватися на частини. На вас навалиться гора всілякої роботи, оточення буде намагатися скинути на вас свої проблеми. Через це ви можете бути дуже грубими та знервованими. Можливе безсоння, апатія та небажання виходити з дому. Варто зберігати спокій і вирішувати все поступово, без емоційного контексту. У цей час можуть з’явитися люди з минулого. Вони можуть допомогти вам, тому придивіться, можливо ваш контакт не повністю втрачено. 

Козеріг

Тиждень внутрішнього зростання, роздумів, споглядання, поглибленого аналізу, самопізнання та наповнення життєвою силою. Всередині зароджується впевненість, нова енергія мотивує реалізувати нові проєкти, відвідувати цікаві місця, спілкуватися з оточуючими частіше. У цей період може зародитися ідея, яка виправдає себе протягом року, тому якщо ви давно замислювалися над тим, щоб щось реалізувати – зробіть це. У особистому житті вихід на новий рівень взаємин. Ви розумієте, що ключ до щастя у простих речах, спробуйте надихнути цим оточуючих. 

Водолій

Корисно спілкуватися з людьми близькими по духу, а також з тими, хто має оптимістичний настрій. Цілком можливо знайти вигідне співробітництво. У роботі можливий прорив, великі фінансові надходження, нові клієнти та прибуткові проєкти. Творчий та цікавий тиждень, однак, щоб отримати максимум користі з цього періоду, потрібно терпіння та посидючість. Сприятливий місяць для навчання, оскільки зараз ви спроможні схоплювати ідеї на льоту. Втім намагайтеся не перевантажувати себе. Краще за все в лютому взяти відпустку. 

Риби

Апатія та сум певний час переслідуватимуть вас, проте ви в змозі подолати цей стан. Проводьте більше часу на природі, в колі близьких людей, займайтеся тим, що приносить вам задоволення. Корисно присвятити час творчості, адже саме вона допоможе вийти з негативного стану. Намагайтеся помічати можливості, не закриватися від світу та людей. Негатив та конфліктність не найкращі друзі для вас. Краще бережіть свою м’якість, ніжність і доброту. Це допоможе вам у спілкуванні з оточуючими. У цей період побалуйте себе подарунками про які давно мріяли. 

Нагадаємо, обшуки у Коломойського, список бажань Датій та верблюд проти росіянина: найсмішніші меми тижня.

Будьте першим, хто прокоментував "Непередбачуваний і гармонійний: тиждень 6-12 лютого для всіх Знаків Зодіаку "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*