Невдовзі житомиряни зможуть перевірити свою цифрову грамотність

Житомиряни зможуть безкоштовно пройти Всеукраїнський тест на цифрову грамотність та отримати відповідний сертифікат. Про це сьогодні, 2 листопада, повідомило Міністерство цифрової трансформації.

Міністерство також зазначає, що тест допоможе всім охочим дізнатися рівень своєї цифрової грамотності та прогалини в ній, а також покаже, які саме навички та знання варто удосконалити. Пройти тест та отримати результати можна протягом 30-40 хвилин. Зокрема 90 питань тесту стосуватимуться шести сфер цифрових технологій: основи комп’ютерної грамотності, інформаційної та медіа-грамотністі, вміння працювати з даними, створення цифрового контенту, комунікації та взаємодії в цифровому суспільстві, а також безпеку в цифровому суспільстві.

 

Завдання тесту систематизовані за сферами знань європейської рамки цифрових компетентностей для громадян DigComp 2.1., адаптованої українськими експертами.

Після здачі тесту кожен отримає електронний сертифікат, що засвідчує загальний рівень цифрової грамотності, загальну кількість набраних балів, а також кількість балів по кожній сфері компетенцій.

Будьте першим, хто прокоментував "Невдовзі житомиряни зможуть перевірити свою цифрову грамотність"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*