Червона зона у Житомирі: бізнесмени бунтують через закриття, а міська влада готується до погіршення

Через різке збільшення хворих на COVID-19 та перехід у червону зону на Житомирщині починають діяти нові обмеження, багато закладів закривають, і не всі з цим погоджуються. Бізнесмени, власники торговельних центрів та представники ринку готові до більш жорсткого контролю, але навідріз відмовляються від закриття. 

Міський голова Сергій Сухомлин розповів, що спільно з головою Житомирської ОДА Віталієм Бунечко будуть звертатися до головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка за послабленнями для Житомира.

Наразі ж  міська влада активно готується до погіршення епідемічної ситуації. Готуються мобільні госпіталі, буферні зони. У разі необхідності спортивні зали, спортзали будуть розгорнуті, як додаткові госпіталі.  

Сергій Сухомлин зауважив, що в лікарнях залишилося дуже мало вільних місць для хворих, тому ще додатково лікарні будуть оснащувати ліжками та потрібним обладнанням. У центральній міській лікарні № 2  вже розпочався монтаж системи для кисню, ставиться велий кріоциліндр на 7 тонн кисню. Крім того міський голова зазначив, що у разі збільшення хворих пацієнтів, які матимуть полегшення та чекатимуть результату повторного ПЛР-тесту, можна буде переводити на долікування в інші приміщення з бригадою лікарів. Таким чином лікарні будуть завантажуватися на 25-30%. 

Що стосується учнів 1-4 класів, Сергій Сухомлин відкинув ймовірність їхнього навчання дистанційно. Каже, що будуть робити все необхідне, щоб ці діти навчалися в школах. 

Обмеження на проїзд у транспорті діють для пільгових категорій з 10 до 16. Але дітей-пільговиків, учасників АТО, працюючих пенсіонерів це не стосується. 

Також міський голова зазначив, що контролювати дотримання карантинних норм будуть мобільні групи, зараз їх 6, всього буде 20. Крім того, у разі потреби здійснювати контроль буде поліція та навіть нацгвардійці. 

Нагадаємо, на Житомирщині студентів медвузів залучатимуть до боротьби з короною. 


Будьте першим, хто прокоментував "Червона зона у Житомирі: бізнесмени бунтують через закриття, а міська влада готується до погіршення"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*